w

Liber ma nową PARTNERKĘ?! Miał zostać przyłapany w ramionach innej kobiety. „Przyjaźń zaczęła się już DAWNO TEMU…”

Sylwia Grzeszczak, Liber - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Sylwia Grzeszczak, Liber - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Liber i Sylwia Grzeszczak przez wiele lat uchodzili za zgrane małżeństwo, lecz niespełna rok temu ogłosili rozstanie. Mimo że bardzo chronią swoją prywatność, ostatnio muzyk został przyłapany w ramionach innej kobiety. Czyżby się zakochał? Sprawdźcie, co ujawnił informator jednego z tabloidów.

Liber i Sylwia Grzeszczak przez blisko dekadę byli małżeństwem. Choć od początku relacji trzymali się z dala od blasku fleszy i niechętnie odsłaniali kulisy życia prywatnego, to i tak zdobyli grono fanów, którzy bardzo im kibicowali. Para artystów na początku znajomości pracowała razem nad wspólnymi piosenkami, lecz z biegiem czasu początkowa sympatia przerodziła się w głębsze uczucie, które przypieczętowali ślubem. 5 grudnia 2015 roku na świat przyszła ich córka, Bogna.

W 2023 roku w mediach zaczęło przybywać plotek, z których jasno wynikało, że małżonkowie przechodzą kryzys. 20 września wydali oświadczenie, w którym potwierdzili krążące pogłoski i oficjalnie ogłosili rozstanie.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało miejsce podczas festiwalu w Sopocie

– mogliśmy przeczytać.

Sylwia Grzeszczak rozstała się z Liberem! Wokalistka przekazała zaskakujące wieści w oficjalnym oświadczeniu

Liber jest zakochany?

W przeciwieństwie do innych znanych par Liber i Sylwia zrezygnowali z publicznego prania brudów i w kilku wywiadach zapewniali, że pozostają w przyjacielskich relacjach. Muzyk w podcaście Żurnalisty wyznał, że jest z tego powodu zadowolony i nadal współpracuje z eks żoną. Ona także to potwierdziła.

Nie jest to oczywiście przyjemny temat, ale nie widzę innej drogi. Fajnie, że jeśli już ludzie decydują się na coś takiego [rozwód – przyp. red.], to odbywało się to w zgodzie, bo nie zawsze tak jest. Wiele historii się słyszy, a ja mam to szczęście, szczęście w nieszczęściu tak naprawdę, że stanęło na dobrych relacjach. Nadal tworzymy razem.

Sylwia Grzeszczak przerwała milczenie. Opowiedziała, jakie ma aktualnie relacje z Liberem. „Nie ma co ukrywać, jest jak jest…”

Artyści rozliczyli się z przeszłością w najlepszy dla siebie sposób, czyli poprzez muzykę. To dobry fundament do budowania czegoś nowego i zdaje się, że raper jest już na to gotowy. Jak donosi portal Świat Gwiazd, ponoć już nie czuje się jak samotny wilk, ponieważ w jego życiu pojawiła się inna kobieta, z którą spędził romantyczny weekend nad morzem. Informator tabloidu zdradził, że wypoczywali razem w Sopocie i nie ukrywali się ze swoim uczuciem.

Przytulali się i nie zważając na otoczenie, namiętnie całowali. Widać, że na tym etapie związku nie potrafią jeszcze utrzymać rąk z dala od siebie. Zachowywali się w taki sposób, jak robią to zakochani. To nie może być tylko przyjaźń. Przyjaźń zaczęła się już dawno temu… 

– zdradziło źródło.

Co ciekawe, świadek zdradził, że nowa wybranka Libera jest bardzo podobna do jego eks żony.

To wysoka brunetka o prostych długich włosach i z oliwkową karnacją. W pierwszej chwili można ją pomylić z byłą żoną Libera

– czytamy.

Nie ma się co łudzić, że szybko poznamy nową miłość muzyka. Przez ostatnią dekadę niechętnie odsłaniał przed fanami kulisy życia prywatnego i z pewnością nie szybko pochwali się fotkami z nową ukochaną.

Trzymacie kciuki za nowy związek Marcina Piotrowskiego?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dorota Gardias - fot. Instagram @dorotagardias

Dorota Gardias nagrała piosenkę na Euro 2024. Internauci ocenili fragment utworu. „Druga MANDARYNA nam rośnie” (WIDEO)

Laluna - fot. Instagram @lala_laluna_official

Życie Laluny przypomina PIEKŁO, odkąd zmniejszyła żołądek. „Nigdy bym tego nie zrobiła, jakbym wiedziała jakie to g*wno”