w

Kubańczyk przerywa milczenie po rozstaniu z Olą Ciupą. Od razu wbił jej szpilę. „W KOŃCU będę sobą”

Kubańczyk, Ola Ciupa - fot. AKPA
Kubańczyk, Ola Ciupa - fot. AKPA

Blisko dwa tygodnie temu media obiegła informacja o rozstaniu Kubańczyka i Oli Ciupy. Do tej pory oboje konsekwentnie milczeli, lecz raper w końcu postanowił zabrać głos. Już na starcie wbił szpilę eks partnerce.

Kubańczyk i Ola Ciupa pozostawali w oficjalnym związku od 2019 roku. Oczywiście nie obyło się bez gorszych momentów. W listopadzie 2022 media obiegła informacja o ich rozstaniu. Wszyscy zastanawiali się, co stanęło na drodze do ich szczęścia. Po kilku miesiącach raper przerwał milczenie i wyznał, że wszystkiemu winny był jego nałóg. Finalnie jednak dali sobie drugą szansę i wiele wskazywało na to, że świetnie się ze sobą dogadują.

Nie było tajemnicą, że nie mają dla siebie wiele czasu, ponieważ oboje ciężko pracują na swój sukces. Sporadycznie publikowali w sieci wspólne zdjęcia, dlatego też wszyscy przeoczyli pewien istotny fakt – rozstanie.

Kubańczyk przerywa milczenie po rozstaniu z Olą Ciupą

Informator Pudelka blisko dwa tygodnie temu przekazał, że Ola postanowiła zerwać z Jakubem już w połowie lutego. Do tej pory jednak ukrywali tę informację przed fanami.

Ola nie mogła już dłużej znieść uzależnienia Kuby. Obiecywał jej, że rzuci palenie i się zmieni. Ona wierzyła i dawała mu kolejne szanse. Często się kłócili, głównym powodem był nałóg Kubańczyka. W końcu Ola powiedziała dość. Rozstali się w połowie lutego

– zdradził.

Wielu fanów miało jednak nadzieję, że nie okaże się to prawdą i jest to wyłącznie plotka wyssana z palca. Raper jednak postanowił przerwać milczenie i na swoim kanale nadawczym na Instagramie przemówił do internautów. W kilku krótkich wiadomościach potwierdził, że jest singlem, lecz zdaje się, że nie rozpacza z tego powodu:

Wiecie, co jest piękne? Że w końcu będę sobą i będę mógł w 100% pokazywać tam tego pozytywnego po*eba, jakim jestem. A nie mogłem, będąc w „poważnym związku”

– przekazał.

Od razu zaznaczył, że ma się bardzo dobrze. Zapewnił, że wkrótce odniesie się do kilku ważnych kwestii, lecz nie zdradził, co dokładnie ma na myśli.

Jeśli się ktoś o mnie martwi, to się nie martwcie, bo jest zaje*iście. W środę w końcu „ląduję”, bo od Wielkanocy nie mogę jakoś i na pewno też się odniosę do kilku spraw

– kontynuował.

Zaraz po tym zdradził, że wybiera się ponownie za granice, aby świętować m.in. wieczór kawalerski kolegi:

Ale na razie chwilo trwaj. Wracam przepakować się do Wawy i lecę do Tribbsa na kawalerski do Marbelli. A we wtorek na Real lecimy z Nitro, więc dzieje się

– skwitował.

Myślicie, że po powrocie do stolicy opowie o rozstaniu z Olą Ciupą?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski - fot. Telus/AKPA

„Taniec z gwiazdami”. Dagmara Kaźmierska wezwana na dywanik! Poszło o ostatnią akcję z jej synem. „Conana będzie MNIEJ”

Joanna Racewicz - fot. Instagram @joannaracewicz

Joanna Racewicz w poruszający sposób uczciła pamięć o mężu w 14. rocznicę katastrofy smoleńskiej (FOTO)