w

Jimmy Fallon oskarżony o toksyczne zachowanie na planie „The Tonight Show”. „Nigdy nie było wiadomo, kiedy dostanie SZAŁU”

Jimmy Fallon - fot. Instagram @jimmyfallon
Jimmy Fallon - fot. Instagram @jimmyfallon

Czternastu byłych i dwóch obecnych pracowników Jimmy’ego Fallona oskarżyło go o powodowanie toksycznej atmosfery w pracy. Według nich sprawiał wrażenie nieobliczalnego. Co na to prezenter?

Jimmy Fallon jest amerykańskim aktorem i komikiem, ale największą popularność zyskał jako prezenter. Od prawie dekady prowadzi jeden z najpopularniejszych programów typu talk-show w Stanach Zjednoczonych The Tonight Show. Gościł w nich najsłynniejszych celebrytów na świecie.

Prezenter jest znany ze swojego pogodnego usposobienia. Zawsze jest uśmiechnięty, a jego śmiech można usłyszeć w każdej rozmowie. Dlatego, gdy w sieci pojawiły się mocne oskarżenia pod jego adresem, internauci byli w szoku.

Jimmy Fallon skomentował oskarżenia

W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia z planu The Tonight Show. Czternastu byłych pracowników Fallona i dwóch obecnych oskarżyło go o toksyczne zachowania na planie. Według nich prezenter miewał częste wahania nastrojów, co utrudniało pracę i wprowadzało nerwową atmosferę.

Nikt nie mówił Jimmy’emu: „Nie”. Wszyscy zachowywali się wobec niego bardzo ostrożnie, szczególnie showrunnerzy. Nigdy nie było wiadomo, którego Jimmy’ego dostaniemy i kiedy dostanie szału. Wystarczy spojrzeć, ilu showrunnerów szybko odeszło. Wiemy, że długo nie wytrzymywali – powiedziała jedna z osób.

Anonimowi obecni i byli pracownicy powiedzieli w rozmowie z Rolling Stone, że The Tonight Show od lat jest toksycznym miejscem pracy za kulisami. Powodem są „nieobliczalnego zachowania” Fallona i zespoły kierownicze programu, które co chwilę się zmieniają. W ciągu ostatnich dziewięciu lat było dziewięciu showrunnerów.

Dwóch pracowników powiedziało, że prezenter wydawał się pijany w pracy w 2017 roku. Inni twierdzili, że wyczuli alkohol w oddechu gospodarza w windzie przy różnych okazjach w 2019 i 2020 roku. Afmosferę w programie opisali jako napiętą i „dość ponurą”. Podobno niektórzy byli zastraszani i lekceważeni przez szefów, w tym przez Jimmy’ego Fallona.

Chociaż Fallon nie wystosował żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, według magazynu Rolling Stone, prezenter połączył się na Zoomie ze swoimi pracownikami w celu wyjaśnienia całej sytuacji.

To żenujące i czuję się bardzo źle. Przepraszam, jeśli upokorzyłem was, wasze rodziny i przyjaciół… Czuję się tak źle, że nie ma słów, by to wyjaśnić – miał powiedzieć Fallon podczas wideorozmowy.

Źródło zagranicznych mediów twierdzi, że prezenter obiecał popracować nad tym, by każdy czuł się dobrze na planie, by wspólnie mogli stworzyć najlepszy program.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Lil Masti - fot. Instagram @lilmasti

Lil Masti opublikowała film z porodu. Nie szczędziła widzom detali. „Byłam tak przerażona…”

Maria Dębska - fot. Instagram @marysiadebska

Maria Dębska w końcu rozgadała się na temat relacji z Dawidem Podsiadło. Są PARĄ?!