w

Jackie Chan ma na koncie FORTUNĘ. Mimo to jego córka zamieszkała POD MOSTEM. W krytycznym momencie nie okazał jej wsparcia

Jackie Chan - fot. Majewski/AKPA
Jackie Chan - fot. Majewski/AKPA

Jackie Chan doczekał się dwojga dzieci — syna i córki. W temacie drugiej pociechy jednak konsekwentnie milczy, tak jakby nigdy nie istniała. To owoc jego romansu z byłą Miss Azji. 25-letnia Etta została wyrzucona przez matkę na bruk. Nawet w takiej chwili nie mogła liczyć na wsparcie ojca.

Jackie Chan to najpopularniejszych hongkoński aktor i kaskader. Na swój sukces pracował od najmłodszych lat. Jako dziecko zaczął ćwiczyć kung-fu, a w wieku siedmiu lat zaczął uczyć się w Chinese Opera Institute. Przez dekadę studiował pantomimę, dramat, taniec, śpiew, akrobacje oraz sztuki walki poświęcając nauce i ćwiczeniom 19 godzin dziennie. Dobrze wie, czym jest surowa dyscyplina i kary cielesne za słabe wyniki, dlatego też robił wszystko, by być najlepszy we wszystkim, czego się podejmował.

Debiutował w wieku ośmiu lat w filmie Big and Little Wong Tin Bar. Później jego kariera zaczęła nabierać tempa i pojawił się w kilkunastu niskobudżetowych produkcjach, dzięki którym dostrzegł go reżyser Lo Wei. Przez krótki okres czasu pracował w jednej z australijskich restauracji, w której wymyślono mu przydomek Jackie. Po powrocie do Hongkongu stał się popularny i zaczął grywać w kinowych oraz telewizyjnych hitach. Widzowie mogą kojarzyć go z Draki w Bronksie czy filmu Jackie Chan: Pierwsze uderzenie. W 2011 roku promowano jego setny film, natomiast rok później w Cannes poinformował, że jego kariera w kinie akcji dobiegła końca.

Jackie Chan dorobił się fortuny, a mimo to jego córka wylądowała pod mostem

Chan ma na swoim koncie wiele kultowych ról, które nie tylko wyniosły go na wyżyny popularności, ale też zapewniły mu dostatnie życie. W 2016 roku znalazł się na 23. miejscu listy najlepiej zarabiających celebrytów dwutygodnika Forbes. Z kolei na liście najlepiej zarabiających aktorów uplasował się na drugiej lokacie. Nieoficjalnie jego majątek szacuje się na 400 milionów dolarów. Mimo to jakiś czas temu media obiegła wieść, nieślubna córka gwiazdora trafiła pod most i to dosłownie.

Jackie od 1982 roku pozostaje w związku małżeńskim z Lin Feng-jiao, z którą doczekał się syna, Jaycee. Tajemnicą jednak nie jest, że w międzyczasie wdał się w romans z młodszą o 18 lat byłą Miss Azji. Być może udałoby mu się to ukryć przed światem, gdyby nie fakt, że doczekał się z nią nieślubnej córki. Etta Ng Chok Lam ma dziś 25 lat, jednak nie jest dumą ojca. Nawet w swojej autobiografii nie poświęcił jej choćby słowa, tak jakby nie istniała. Ona zresztą w jednym z wywiadów dla E!News wyznała, że aktor nie odgrywa żadnej roli w jej życiu:

To mój biologiczny ojciec, ale nie ma go w moim życiu. Nigdy w moim życiu go nie było. Nigdy nie będę uważać go za ojca. Dopóki mam przy sobie matkę, nie potrzebuję ojca

– mówiła kilka lat temu.

Można było odnieść wrażenie, że Etta ma dobre relacje z matką, lecz wszystko zepsuło się w ułamku sekundy. Gdy otworzyła się przed nią i opowiedziała o homoseksualnej orientacji, kobieta wyrzuciła ją na bruk. Niedługo po tym 25-latka opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, w którym opowiedziała, jak została potraktowana przez najbliższą osobę. Z kolei mirror.co.uk ustalił, że zamieszkała wraz z partnerką na ulicy.

Byłyśmy bezdomne przez miesiąc przez homofobicznych rodziców. Prawie spałyśmy pod mostem i nie tylko

– miała relacjonować na nagraniu, które już zostało usunięte.

Mimo że o całej tej sprawie zrobiło się głośno w mediach, Jackie Chan nie zareagował i nie pomógł nieślubnej córce. Na szczęście ona sama znalazła w sobie tyle sił, by stanąć na nogi i wzięła ślub ze swoją partnerką, Andi Autumn. Ostatnio do zagranicznych tabloidów dotarły zdjęcia, na których widać było, jak Etta stoi w kolejce po darmowe jedzenie w jadłodajni dla ubogich w Toronto. Miejmy nadzieję, że lada dzień sytuacja życiowa obu pań ulegnie poprawie.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Pytania, dzięki którym można poznać partnera - Fot. Canva

Jak lepiej poznać się z partnerem? 60 pytań, dzięki którym wasz związek stanie się trwalszy niż kiedykolwiek

Sandra Kubicka, Alek Baron - fot. wykonała Natalia Poniatowska Instagram @natalia.npa. Źródło: Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka odsłania kulisy ślubu z Baronem. Zorganizowali wszystko w KILKA dni! „Pół godziny przed wyjściem połączyła kropki, że to nasz ślub”