w

Związek Julii Dybowskiej i 63-letniego miliardera przechodzi KRYZYS?! Komentarz biznesmena nie pozostawia żadnych złudzeń

Julia Dybowska - fot. Instagram @juliadybowska
Julia Dybowska - fot. Instagram @juliadybowska

W sieci zawrzało od plotek o rozstaniu Julii Dybowskiej i 63-letniego teherańskiego miliardera. Internetowi detektywi doszukali się kilku wskazówek. Teraz pojawił się komentarz mężczyzny. Wszystko już jasne?

Julia Dybowska stawiała w sieci pierwsze kroki jako influencerka, gdy poznała Roberta Tchenguiza. 63-letni biznesmen z Teheranu rozstał się z matką swoich dzieci i związał się z dużo młodszą Polką. 32-latka chętnie chwali się życiem w luksusie na swoim Instagramie. Para często wybiera się w egzotyczne podróże albo relacjonuje zakupy w drogich butikach. W listopadzie paparazzi zrobili im zdjęcia, a miesiąc później w sieci zaczęły krążyć plotki o rzekomym rozstaniu.

Plotki o końcu związku Dybowskiej i miliardera z Teheranu

Internetowi detektywi zaczęli analizować aktywność instagramową influencerki. Okazało się, że w połowie grudnia 32-latka sama przyleciała do Warszawy. To właśnie w Polsce miała spędzić święta. Innym dowodem, który utwierdził wielu internautów w przekonaniu, że te plotki mogą się potwierdzić, był fakt, że zakochani przestali obserwować się w mediach społecznościowych. W dzisiejszych czasach to często zwiastuje kłopoty, co różni influencerzy już niejednokrotnie udowodnili.

Obserwatorzy zasypali Dybowską pytaniami o rzekome rozstanie w komentarzach. Ona jednak nie odniosła się do żadnych spekulacji.

Wszystko stało się jasne dopiero 28 grudnia, gdy Julia dodała selfie na tle choinki. Tchenguiz zamieścił pod postem komentarz komplementujący ukochaną.

Piękna Julia – napisał, dodając emotkę czerwonego serca.

Ta krótka interakcja pary w mediach społecznościowych może rozwiać wątpliwości fanów?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Najpiękniejsze życzenia na Nowy Rok 2024

Najpiękniejsze życzenia noworoczne 2024. Śmieszne, krótkie, oficjalne, mądre życzenia na Nowy Rok 2024

Deynn, Daniel Majewski - fot. Instagram @deynn

Deynn w końcu przerwała milczenie. Influencerka ujawniła, co się wydarzyło w jej małżeństwie. „Mnóstwo stresu, łez, zasypiania z lękiem”