w

Stachursky chwali się mięśniami. 57-latek jest w świetnej formie. Zachwyceni fani: „King Bruce Lee karate mistrz” [FOTO]

Jacek Stachursky - fot. Instagram @jacek_stachursky
Jacek Stachursky - fot. Instagram @jacek_stachursky

Stachursky jest jednym z popularnych piosenkarzy, choć szczyt swojej kariery ma już za sobą. Dziś wciąż koncertuje i pomimo wieku zachwyca fanów nie tylko głosem, ale i sylwetką. Wokalista zaprezentował swoje mięśnie, a fani od razu zalali go komplementami.

Stachursky zasłynął jako piosenkarz, choć początkowo wcale nie planował takiej kariery. Na swoim koncie ma studia prawnicze, a także te z zakresu pedagogiki i produkcji telewizyjno-filmowej. Przygodę z muzyką rozpoczął w latach 80. jako wokalista rockowej grupy Eve. W roli solowego artysty zadebiutował utworem Taki jestem w 1994 roku.

Muzyk ma na swoim koncie łącznie 10 albumów studyjnych, z czego aż pięć pokryło się platyną. Dziś jego gwiazda nie błyszczy już tak jasno, jak kiedyś, lecz piosenkarz wciąż jest aktywny. Stworzył nawet utwór do reklamy popularnych sosów w słoikach Więcej warzyw. Nie tylko koncertuje, ale też chętnie udziela się w mediach społecznościowych. To właśnie tam dzieli się z fanami tym, co u niego słychać. Ostatnio pochwalił się fotkami z treningu.

Stachursky chwali się mięśniami

Wokalista chętnie publikuje posty w mediach społecznościowych. Dzieli się tam z fanami swoim życiem zawodowym i prywatnym. W tym drugim sprawdza się w roli męża i ojca. W 1994 roku poślubił Iwonę, z którą ma syna Jacka juniora. Jednak pomimo ułożonego życia i wieku, bo muzyk ma już 57 lat, nie zaniedbuje się. Wręcz przeciwnie, piosenkarz bardzo dba o swoje zdrowie i formę. To właśnie ona zaskoczyła ostatnio fanów.

Na niedawno opublikowanych zdjęciach można było podziwiać mięśnie muzyka w pełnej krasie. I trzeba przyznać, że bicepsy robią wrażenie. Widać od razu, że wokalista musi sporo ćwiczyć w wolnym czasie. Fani byli zachwyceni i pod postem posypały się komplementy.

  • Wow ogień!
  • King Bruce Lee karate mistrz.
  • Jacusiu miło Ciebie zobaczyć w pełni gotowości.
  • Uwielbiam Cię.
  • Ninja, aż z wrażenia wstrzymałam oddech.
  • Super fajne zdjęcie Jacku.
  • Super!

Czy też podoba Wam się forma Stachursky’ego?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Laluna, Caroline Derpienski - fot. screenshot Youtube @JOHNYBRAVO94

Laluna rzuca wyzwanie Caroline Derpienski. „Teraz idę po nią”. Celebrytki spotkają się w klatce?

Jak wyglądają groby gwiazd? - fot. Canva, AKPA

Święto Zmarłych 2023. Jak wyglądają groby znanych artystów? Krawczyk, Wodecki, Kamiński, Wajda