w

Zrelaksowana Kożuchowska w kusym bikini pozdrawia fanów z egzotycznych wakacji. „Trochę dziwnie, ale w sumie spoko”

Małgorzata Kożuchowska na egzotycznych wakacjach - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_
Małgorzata Kożuchowska na egzotycznych wakacjach - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska, korzystając z chwili wolnego, zabrała rodzinę na egzotyczne wakacje. Odurzona pięknymi okolicznościami natury pochwaliła się kadrami w bikini. Niejedna nastolatka marzy o takiej figurze.

Małgorzata Kożuchowska jest obecnie u szczytu kariery. Regularnie pojawia się w nowych produkcjach kinowych, serialach i na deskach teatru. Jej grafik jest bardzo napięty, ale w tym ciągłym biegu nie zapomina o najważniejszym — o rodzinie. Zawsze stara się znaleźć dla nich chwilę, a gdy tylko na horyzoncie pojawia się wizja urlopu, zaczyna planować wspólny wyjazd.

Aktorka postanowiła skutecznie przepędzić jesienną aurę i wraz z bliskimi wybrała się na luksusowe wakacje do ciepłych krajów. Choć nie zdradziła, dokąd dokładnie polecieli, to i tak już teraz możemy pozazdrościć jej pięknych widoków i upałów panujących na zewnątrz.

Małgorzata Kożuchowska w bikini na egzotycznych wakacjach

Każdy zasługuje na odrobinę luksusu, zwłaszcza gdy praca pochłania większość jego czasu. Małgorzata Kożuchowska, chcąc odetchnąć od codziennych obowiązków, wyskoczyła z bliskimi na egzotyczne wakacje. Nie oszczędzała przy tym na przyjemnościach i zdecydowała się skorzystać z usług Quatar Airways. Między nagrania z lotu wplotła zdjęcie syna, Jana Franciszka, który usiadł na podłodze, by poczytać ulubiony komiks.

Mając na uwadze ilość bagażu, można przypuszczać, że Małgorzata zaplanowała nieco dłuższe wakacje. Na pokład samolotu zabrała kilkanaście walizek i jak wyjaśniła:

Cieszę się, bo udało mi się zapakować wszystko, co chciałam.

Zaraz po przybyciu do uroczego hotelu położonego tuż przy plaży, zaprezentowała się fanom w obcisłej, jedwabnej sukience, która podkreśliła jej kształty. To jednak nie koniec, ponieważ krótko po tym udostępniła na Instastory zdjęcia znad basenu. Kuse bikini doskonale wyeksponowało jej smukłą sylwetkę. Ciesząc się piękną, słoneczną pogodą, wskoczyła na wielkiego dmuchanego łabędzia i dryfowała po niezmąconej wodzie. Chyba jej się podobało, ponieważ opatrzyła nagranie podpisem:

Trochę dziwnie, ale w sumie spoko.

Już teraz można stwierdzić, że to będzie aktywny wypoczynek. Aktorka odwiedziła już też okoliczną siłownię. W kusym stroju wskoczyła na bieżnię, z której podziwiała pustą plażę oraz lazurowe fale chciwie liżące brzeg.

Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej. Wybralibyście się na takie wakacje?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Magdalena Stępień w DDTVN - fot. Instagram @magdalena___stepien, @dziendobrytvn

Magdalena Stępień udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci synka. „Widziałam jego cierpienie”. Wspomniała też o Rzeźniczaku

Lenka Klimentova zdradziła, że wraz z mężem nie ochrzczą dziecka. Dlaczego podjęli taką decyzję?