w

Żona Macieja Stuhra ma poważne problemy zdrowotne! Wyniki ostatnich badań są bardzo niepokojące

Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska, fot. Instagram @maciej_stuhr, @kach_blazejewska_dietetyk
Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska, fot. Instagram @maciej_stuhr, @kach_blazejewska_dietetyk

Maciej Stuhr i jego żona mają poważne powody do zmartwień. Ukochana aktora poinformowała, że od pewnego czasu nie czuje się najlepiej. Po zrobieniu kilku rutynowych badań otrzymała niepokojące wyniki.

Maciej Stuhr to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawił się w 1988 roku. Wcielił się wówczas w postać Piotrka w filmie Dekalog X. Od tamtego czasu regularnie otrzymuje nowe propozycje współpracy, dzięki którym umocnił swoją pozycję w branży.

Stuhr ma niebywałe szczęście. Nie dość, że nie może narzekać na brak pracy, to jeszcze świetnie układa mu się w życiu prywatnym. W przeszłości był już żonaty z Samantą z d. Janas, jednak ich związek rozpadł się po piętnastu latach. W 2015 roku związał się z dietetyczką Katarzyną Błażejewską, z którą doczekał się syna, Tadeusza. Choć na co dzień wiodą szczęśliwe życie, od jakiegoś czasu nie brakuje im powodów do zmartwień.

Żona Macieja Stuhra ma poważne problemy zdrowotne

Maciej i Katarzyna są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu opowiadają o tym, jak wygląda ich życie prywatne. Ostatnio ukochana aktora przekazała niepokojące informacje. Okazuje się, że już od pewnego czasu nie najlepiej się czuje. Po zrobieniu kilku badań otrzymała niepokojące wyniki.

Błażejewska sporo czasu poświęca na pracę. Nie tylko pisze książki, ale i artykuły poświęcone diecie, a także regularnie podróżuje po kraju, prowadząc na ten temat wykłady. Wielokrotnie narzekała na ilość obowiązków i być może z tego powodu stan jej zdrowia w ostatnim czasie znacznie się pogorszył.

Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa — napisała na Instagramie.

Przy okazji wyznała, że mąż bardzo się o nią troszczy. Ostatnio zabrał ją na krótką, weekendową wycieczkę, podczas której mogła w spokoju wypocząć i nabrać sił.

Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy.

Wpis opatrzyła kilkoma fotografiami ze wspólnego wypadu. Nie brakuje ujęć, na których małżonkowie nie szczędzą sobie czułości.

Pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, do których też się przyłączamy. Na szczęście we wtorkowe popołudnie Katarzyna dodała na Instastory krótką aktualizację — jest już pod USG węzłów chłonnych, które wykluczyło najgorsze.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @cottonbro

Ukrainka umiejętnie okradała jeden z warszawskich sklepów, nabijając na kasę… kapustę. Wpadła na gorącym uczynku

Z zimną krwią zabił 21-latka - fot. chrzanowski112pl

Na kilka minut przed śmiercią wysłał SMS-a do młodszego brata. Kilkanaście metrów od domu z zimną krwią zabił go sąsiad