w

Zmęczona Anna Lewandowska zamieszcza szczery wpis. „Nie jesteśmy cyborgami”

Fot. YouTube / Screenshot

Anna Lewandowska pokazała ludzką twarz, zamieszczając szczery wpis na Instagramie. „Mam dzisiaj trudny dzień. Targają mną różne emocje, ale nie chcę ich ukrywać” – rozpoczęła.

Żona Roberta Lewandowskiego – Anna Lewandowska – radzi sobie w biznesie nie gorzej niż jej mąż na boisku. Znajduje się w absolutnej czołówce najlepiej zarabiających kobiet w Polsce i pozostaje inspiracją dla wielu osób.

Bizneswoman i matka w jednym wydaje się wyjątkowo sprawnie łączyć obowiązki zawodowe z rodzinnymi. Mając stos obowiązków, nie spoczywa na laurach, ale nadal inwestuje w siebie i rozwija kolejne ciekawe projekty.

Zawrotne tempo życia ma jednak swoją cenę. Grafik wypełniony po brzegi prędzej czy później sprawia, że zmęczenie daje o sobie znać. I nawet taka superwoman otwarcie się do tego przyznaje przed swoimi fanami.

Anna Lewandowska otwiera się przed fanami

Mam dzisiaj trudny dzień. Targają mną różne emocje, ale nie chcę ich ukrywać. Instagram to zwykle ładne obrazki. Sama też staram się dzielić tutaj przede wszystkim pozytywnymi elementami swojego życia, ale dziś czuję się po prostu zmęczona. Jestem zmęczona grudniem, tym całym rokiem, ilością obowiązków, no i presją, którą często wywieram sama na siebie. Chyba się starzeję – napisała otwarcie na swoim koncie na Instagramie.

Następnie dodała kilka ważny słów skierowanych do swoich fanów: – Ciągle wiele z nas dąży do perfekcji. Prawda? A przecież nie jesteśmy cyborgami, nie jesteśmy studniami bez dna… w którymś momencie po prostu zaczyna się przelewać. No i Was też zachęcam do zmian. Bo świadomość to przecież pierwszy krok, żeby wprowadzać jakieś poprawki. Dlatego warto o tym mówić, określać swoje potrzeby, cele i priorytety. Rzeczy Ważne dla Was. A nie dla innych. Dla Was. Żeby więcej było w tym życiu balansu.

Jak się Wam podoba złota rada od Ani Lewandowskiej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez szymon

Rafał Brzozowski w wojsku?! „Miałem tylko krótkie szkolenie”

Sanah przyczyniła się do wzrostu zakażeń koronawirusem? Sprawdzi to sanepid!