w

[ZDJĘCIA] Gwiazdy TVP na koncercie wielkanocnym „Cud życia”. Nowakowska, Ogórek, Brzozowski, Jacek Kurski z żoną

Gwiazdy - koncert „Cud życia”, fot. Piotr Podlewski, AKPA
Gwiazdy - koncert „Cud życia”, fot. Piotr Podlewski, AKPA

W środę 13 kwietnia odbył się koncert Cud życia organizowany przez Telewizję Polską. Kto przybył na wydarzenie? Jak wyglądały gwiazdy? Zdjęcia.

TVP po raz drugi przygotowało koncert wielkanocny Cud życia, podczas którego na scenie pojawiło się wielu wybitnych artystów. W ubiegłym roku widzowie mieli okazję wysłuchać zachwycającego występu Andrea Bocelli. W tym roku gościem specjalnym był José Carreras, który obok Luciano Pavarotti i Plácido Domingo jest jednym z trzech najwybitniejszych tenorów na świecie. To nie pierwszy raz, gdy Hiszpan występuje w Polsce. W przeszłości nasz naród zrobił na nim ogromne wrażenie.

Ludzie byli bardzo ciepli i serdeczni — tłumaczył.

Tenor w rozmowie z Telewizją Polską przyznał, że bardzo cieszy się, że raz jeszcze może gościć w naszej ojczyźnie.

Dla artysty to zawsze świetna okazja, żeby wrócić do Polski z powodu tradycji, wspaniałej muzyki, którą macie zapisaną w historii — stwierdził.

Gwiazdy na koncercie wielkanocnym Cud życia

Carreras nie pojawił się na scenie sam. Gościnnie u jego boku wystąpiła znana śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska, ukraińska wokalistka Tayanna, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020 Alicja Tracz, a także Edyta Górniak, która w 1997 roku nagrała z nim utwór Hope of us.

Na pewno spróbujemy zrobić wszystko jak najlepiej. Mamy nadzieję, że to, co przygotujemy, spotka się z oczekiwaniami publiczności i że wszyscy będą szczęśliwi — zapowiedział przed występem.

Wydarzenie zostanie wyemitowane w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 17.25 na antenie TVP1. Nie trudno domyślić się, iż zostało ono nagrane przed czasem. Oprócz wymienionych wcześniej artystów w wydarzeniu udział wzięli: Joanna Kurska, Jacek Kurski, Tomasz Kammel, Julia Belei, David Giménez Carreras (siostrzeniec Jose Carrerasa), Ida Nowakowska, Marien, Rafał Brzozowski, Karolina Pajączkowska, Magdalena Ogórek, Małgorzata Opczowska-Łęska, Jacek Opczowski-Łęski, Ola Nowak, Małgorzata Tomaszewska, Marzena Kawa, Klaudia Wiśniowska, Aleksandra Grysz, Łukasz Sobolewski.

Koniecznie zerknijcie do galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Wołodymyr Zełenski, fot. @zelenskiy_official, screenshot Twitter

Wołodymyr Zełenski w wyjątkowy sposób uhonorował niezłomność żołnierzy z Wyspy Węży. Teraz już nikt nie zapomni, jak odprawili rosyjski okręt

Antek Królikowski, fot. AKPA

Antek Królikowski jest NIEULECZALNIE CHORY! Przed kamerami opowiedział, co mu dolega. „Na Mikołaja dostałem taki prezent w postaci diagnozy”