w

DramatDramat HahaHaha

Zdenerwowany Jacek Kurski: „W związku z oszczerstwami pozywam Onet”

Fot. YouTube / Screenshot

Jacek Kurski zaprzecza, że udał się na Eurowizję Junior, mając koronawirusa. Co więcej, za opublikowanie tych informacji chce pozwać Onet!

Onet poinformował, że Jacek Kurski udał się na konkurs Eurowizji Junior, mając dodani wynik na koronawirusa. Według portalu prezes TVP złamał obowiązującą go kwarantannę. Na domiar złego udał się również do studia swojej telewizji, w którym udzielał wywiadu.

Onet: Jacek Kurski pojechał do Paryża na konkurs Eurowizji Junior, choć powinien przebywać w izolacji domowej. Pięć dni wcześniej w warszawskim szpitalu MSWiA otrzymał pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Kurski zaprzecza i pozywa Onet!

Zdaniem prezesa TVP przebieg zdarzeń wyglądał zupełnie inaczej. Napisał na Twitterze, że faktycznie chorował na COVID-19, ale 14 grudnia uzyskał status ozdrowieńca! Kurski, aby podkreślić swoją wiarygodność, zaznaczył, że potwierdza to szpital MSWiA.

Szpital faktycznie wydał specjalne oświadczenie, w którym informuje, że Jacek Kurski uzyskał status ozdrowieńca. Jak czytamy w oświadczeniu, badanie przeprowadzone 14 grudnia nie może być podstawą do stwierdzenia, że Kurski 19 grudnia był chory na COVID-19.

W związku z powyższym prezes TVP planuje podjąć kroki prawne i pozwać Onet. Odszkodowanie ma trafić na cel społeczny.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Maciej Stuhr z żoną pomogli Syryjce! „Cuda się zdarzają ale trzeba im pomagać”

Anna i Robert Lewandowscy w piżamach celebrują pod choinką Boże Narodzenie!