w

Zatrzymali rosyjski czołg bez użycia siły! Niezwykły akt odwagi

Fot. Screenshot / Twitter

MSW Ukrainy opublikowało nagranie, na którym widać, jak obywatele obwodu czernihowskiego tworzą kolumnę, aby zatrzymać rosyjski czołg.

Wojna na Ukrainie trwa już piątą dobę. Wojska rosyjskie nie odpuszczają, podobnie jak ukraińskie, które zawzięcie bronią swojej wolności i niepodległości, po tym jak została im bezprawnie naruszona.

Do sieci trafiło nagranie, udostępnione przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy. Ukazuje ono, w jaki sposób obywatele obwodu czernihowskiego zatrzymali czołg bez użycia broni.

Okazuje się, że walka jest możliwa bez oddania ani jednego strzału. Udowodnili to mieszkańcy miejscowości Koriukówka w obwodzie czernihowskim.

Fot. Screenshot / Twitter

To właśnie tam policja wraz z cywilami stanęli na środku drogi ramię w ramię, tak aby uniemożliwić przejazd pojazdu pancernego na drugą stronę. Niesamowita odwaga, która okazała się skuteczna!

Rosyjskie wojsko zawróciło, a żaden z obywateli Ukrainy nie ucierpiał. Pokazali, że są w stanie pokonać swojego wroga nie tylko bronią. Trzeba przyznać, że scena ta wygląda niesamowicie i przyprawią o gęsią skórkę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Coraz więcej Rosjan dezerteruje. Zginęło ich już kilka tysięcy

Obrońcy Wyspy Węży wciąż żyją?! Nowe informacje