w

DramatDramat

Zasłynął jako „żywy Ken”, po czym zmienił płeć i teraz jest „żywą Barbie”. Szokująca metamorfoza! [ZDJĘCIA]

fot. Wikimedia Commons / Instagram

Rodrigo Alves przeszedł ponad sto operacji, aby wyglądać jak Ken. Kiedy osiągnął swój cel, Brazylijczyk zmienił płeć, a także zdecydował się na szereg kolejnych operacji, które miały upodobnić go do lalki Barbie. Jessica, bo tak się teraz nazywa, jest influencerką i osobowością telewizyjną.

Rodrigo Alves zasłynął na całym świecie jako „żywy Ken”. Brazylijczyk w celu upodobnienia się do popularnej lalki przeszedł niezliczone operacje i znacznie zmienił swój wygląd, co przyniosło mu duży rozgłos. Zmodyfikował nawet swoje przyrodzenie, sztucznie powiększając penisa oraz jądra.

Brazylijczyk latał po całym świecie i pojawiał się w wielu programach rozrywkowych w roli prowadzącego. Na początku 2020 roku Rodrigo ponownie wzbudził wielkie zainteresowanie w mediach, ogłaszając, że zamierza zmienić płeć.

Żywy Ken zmienił płeć. Jak teraz wygląda Jessica Alves?

Tak też się stało i w lutym 2021 przeprowadzona została operacja zmiany płci w Tajlandii. Obecnie „żywy Ken” to już przeszłość, a Alves oficjalnie jest kobietą i ma na imię Jessica. Z jej profilu na Instagramie zniknęły wszystkie stare zdjęcia, lecz nadal można doszukać się ich w sieci.

Od dzisiaj mam na imię Jessica. […] Zawsze chętniej bawiłam się lalkami i nie wstydziłam się swojej kobiecej strony – mówiła wówczas w programie „This Morning”.

Jessica Alves po zmianie płci nie przestała korzystać z usług medycyny estetycznej i obecnie inspiruje się wizerunkiem lalki Barbie, a na Instagramie śledzi ją aż 6,8 mln osób. W ciągu całej swojej kariery Alves wydała ponad 4,3 miliony złotych na operacje plastyczne, modyfikując każdy kawałek swojego ciała.

Jednym z ostatnich zabiegów, którym poddała się 39-latka, była feminizacja głosu. Jessica brzmi teraz zupełnie inaczej!

Zobaczcie, jak teraz wygląda:

Źródło: This Morning

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Prowadząca show TTV została zatrzymana przez policję w Egipcie. „Kazali mi założyć stanik”. To nie wszystko!

Zamordowała kobietę w zaawansowanej ciąży i wycięła dziecko z jej brzucha. Sąd nie miał dla niej litości