w

HahaHaha

Zaciągał się e-papierosem, gdy nagle urządzenie eksplodowało. Mężczyzna stracił część uzębienia

fot. Twitter screenshot

Powszechnie wiadomo, że wszelkie używki negatywnie wpływają na zdrowie i funkcjonowanie organizmu, ale przypadek 39-latka z Wielkiej Brytanii jest wyjątkowy. Mężczyzna stracił siedem zębów po tym, jak wybuchł jego e-papieros.

39-latek pochodzący z Bedale w North Yorkshire przestrzega inne osoby palące e-papierosy po tym, jak jego urządzenie eksplodowało, gdy wychodził z pracy. Paul zaznacza jednak, że jego przypadek jest bardzo rzadki. Historia mężczyzny została opisana przez lokalny portal.

Przepraszam każdego, kto otrzyma wiadomość od swoich bliskich w wyniku opublikowania mojej historii i jestem pewien, że większość ludzi będzie absolutnie w porządku, a ja jestem jednym na milion pechowcem, lecz jeśli powstrzyma to kogoś innego przed przechodzeniem przez to, co ja, to jestem z tym w porządku” – powiedział.

Jeśli ktoś myśli – tak jak ja przez ostatnie 10 lat – że okazjonalne historie zasłyszane w internecie o eksplozjach waporyzatorów zdarzają się tylko w Ameryce lub są wymyślone przez ludzi, którzy są przeciwni e-papierosom, to nie bądźcie tego tacy pewni” – mówi Brytyjczyk.

E-papieros wybuchł mu w ustach

Bateria w e-papierosie eksplodowała, gdy Paul trzymał go w ustach. Wybuch spowodował poważne straty w uzębieniu mężczyzny oraz problemy z oddychaniem związane ze spuchniętym językiem.  Zakrwawiony Brytyjczyk trafił do szpitala Friarage w Northallerton.

Wszędzie było pełno krwi, a moje usta były tak zniekształcone, że miałem wrażenie, że wypaliło mi dziurę do mózgu” – Paul relacjonował po zdarzeniu.

Przez chwilę naprawdę myślałem, że umrę. Byłem w szoku i wielkiej panice, nie wiedziałem, co robić” – dodał.

Mężczyzna został przeniesiony na specjalny oddział w szpitalu Jamesa Cooka w Middlesbrough. Gdy stan Brytyjczyka się nieco poprawił, lekarze mogli bliżej przyjrzeć się efektom eksplozji. Okazało się, że trzy zęby zostały całkowicie wyrwane z dziąseł, a kolejne cztery będą musiały zostać usunięte.

Paula czekają teraz długie i bolesne zabiegi, które mają na celu rekonstrukcję jego jamy ustnej. Brytyjczyk przyznał, że baterię do e-papierosa kupił od chińskiego producenta przez internet, a obecnie planuje złożyć pozew.

Źródło: Hambleton Today

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nie żyje partner Sylwii Bomby - fot. Instagram @sylwiabomba

Były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córeczki NIE ŻYJE. Kilka tygodni temu miał zerwać kontakty z bliskimi. Co się stało?

Wyciekły kompromitujące zdjęcia Zacharowej. Podczas igraszek z ukochanym przyglądał się jej… Putin [ZDJĘCIA]