w

Young Leosia zaliczyła kolejną wpadkę na koncercie. Tym razem wyglądało groźnie. Artystka SPADŁA ze sceny (WIDEO)

Young Leosia - fot. Instagram @youngleosia, TikTok @igoreqq997
Young Leosia - fot. Instagram @youngleosia, TikTok @igoreqq997

Young Leosia ostatnio nie ma dobrej passy. W krótkim czasie podczas dwóch koncertów zaliczyła wpadki, o których głośno zrobiło się w internecie. Tym razem chwila nieuwagi mogła mieć tragiczny finał, ponieważ spadła ze sceny. Tak raperka skomentowała ostatnie zajście.

Young Leosia obecnie zaliczana jest do grona najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Raperka cieszy się ogromnym zainteresowaniem rówieśników, którzy licznie przybywają na jej koncerty. Nie ma w tym nic dziwnego — oprócz tego, że w przeszłości uczyła się tańczyć hip hop i dance hall, to jeszcze szlifowała wokal w Szkole Piosenki, którą prowadzi Elżbieta Zapendowska.

Sara Leokadia Sudoł, bo tak naprawdę nazywa się gwiazda na początku kariery współpracowała z Żabsonem, ale gdy rozwinęła skrzydła, zaczęła grać koncerty sama. Występy na żywo zawsze obarczone są pewnym ryzykiem, o czym ostatnio kilkukrotnie się przekonała.

Young Leosia spadła ze sceny podczas koncertu

Czarną serię rozpoczął występ na Juwenaliach we Wrocławiu. Gdy wykonywała choreografię, uniosła ręce do góry, a wówczas guziki w kusej bluzce puściły i zaświeciła biustem przed publicznością. Oczywiście tę krępującą wpadkę obróciła w żart, pisząc na kanale nadawczym:

Na wczorajszym koncercie otworzyło się więcej niż niejedno serce. Sezon letni rozpoczęty kochani, haha.

Tym razem jednak chwila nieuwagi mogła ją sporo kosztować. Wraz z grupą tancerzy i chórzystką stała na niewielkim podeście. Zaczęła podskakiwać w rytm śpiewanej piosenki i zrobiła o jeden krok za dużo, przez co runęła na ziemię. Jeden z mężczyzn od razu zeskoczył do niej i pomógł wstać. Humor jej nie opuszczał i od razu zapewniła przerażonych fanów, że nic jej się nie stało:

Dobra, mordy. Żyję, żyję! Takie rzeczy się zdarzają

– zakomunikowała.

Przyznajcie sami — wyglądało groźnie.

@igoreqq997 leosia spadla ze sceny na koncercie @Young Leosia #viral #fyppppppppppppppppppppppp #dc #dlaciebie #fypviralシ #copylink #follow #like #com #share #youngleosia ♬ dźwięk oryginalny – yoo mordeczko 🫠

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Teresa Werner - fot. Instagram @teresa_werner_official

Teresa Werner ma 66 lat i figurę, o której marzy niejedna modelka. Pochwaliła się fotkami w kostiumie kąpielowym. Petarda? (FOTO)

Krzysztof Latek, Weronika Książkiewicz - fot. Kurnikowski/AKPA

Weronika Książkiewicz pogrążona w żałobie. Nie żyje Krzysztof Latek, były partner aktorki i ojciec jej 14-letniego syna. 59-latek odszedł nagle