w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Wydała fortunę na operacje plastyczne. Zabiegi sprawiły, że ma wielki problem. Skarży się, że jest tak piękna, że mężczyźni się jej boją

fot. Instagram (ccentino)

Celine Centino wydała ponad 100 tysięcy złotych na zabiegi, dzięki którym kompletnie zmieniła swój wygląd. Teraz modelka twierdzi, że operacje plastyczne pogorszyły jej relacje z mężczyznami, ponieważ są oni zupełnie onieśmieleni jej urodą.

Celine Centino to modelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje obecnie ponad 900 tysięcy osób. Kiedyś nie cieszyła się jednak taką popularnością.

W rozmowie z „Daily Star” Celine wyznała, że w przeszłości była prześladowana w szkole z powodu swojego wyglądu. Jako nastolatka słyszała, że „wygląda jak chłopiec” i „ma wielki nos”. Wyśmiewano też jej tuszę.

Nie miałam żadnych przyjaciół w szkole i nie chciałam już chodzić do szkoły. Bardzo wcześnie zdecydowałam, że chcę zmienić swój wygląd. Byłam bardzo niezadowolona z siebie – kiedy patrzyłam w lustro, czułam się taka brzydka, że chciało mi się płakać. Czułam się uwięziona w moim ciele — opowiadała Celine.

Wydała fortunę na operacje plastyczne

Odkąd skończyła 19 lat, Celine zaczęła wprowadzać swój plan w życie. Kobieta poddała się szeregowi operacji plastycznych, a teraz co sześć miesięcy wstrzykuje sobie w usta wypełniacz.

Mam również wypełniacze w policzkach, brodzie, linii szczęki i pod oczami — zdradza w rozmowie z Daily Star, wyznając, że wypełnianie ust to jej ulubiony zabieg.

Na zabiegi kobieta wydała jak dotąd równowartość ponad 100 tysięcy złotych. Uzbieranie pieniędzy na operacje plastyczne na początku było dla niej dużym problemem, ponieważ pracowała jako fryzjerka i nie zarabiała dużo.

Zawsze oszczędzałam pieniądze, wcześniej nigdy nie chodziłam na clubbing i nie kupowałam najnowszych ubrań, żebym mogła zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy — wspomina Celine.

Teraz influencerka zarabia dzięki swojemu wyglądowi, sprzedając fanom swoje zdjęcia.

Problem z mężczyznami

Jak wyznała Celine w wywiadzie udzielonym „The Sun”, choć operacje znacząco poprawiły jej urodę, wpłynęły negatywnie na kontakty z mężczyznami. Modelka skarży się, że ma problem, ponieważ faceci są onieśmieleni jej urodą i boją się do niej zagadać.

Influencerce trudno jest znaleźć partnera. Nawet jeśli uda się jej wyjść na randkę, to mężczyźni są zwykle bardzo zestresowani.

Kiedy wychodzę gdzieś z przyjaciółmi, to mężczyźni gapią się na mnie, jakby chcieli mnie zjeść, ale wystarczy, że się do któregoś uśmiechnę, to nigdy nie podchodzi — mówiła Celine Centino.

Na początku zawsze są trochę nieśmiali i bojaźliwi, ale zazwyczaj, gdy tylko zaczniemy rozmawiać i zobaczą, że jestem miła, trochę się rozluźniają — dodała.

Jest zadowolona ze swojego wyglądu

Mimo problemów ze znalezieniem partnera celebrytka jest zadowolona ze swojego wyglądu i twierdzi, że czuje się świetnie w swoim ciele, czego nie mogła kiedyś powiedzieć. Jej dedycję wspierali przyjaciele i rodzina.

W tym momencie czuję się dobrze w moim ciele i jestem naprawdę szczęśliwa. Coś, w co nigdy bym nie uwierzyła — wyznała Celine w wywiadzie dla Daily Star.

Celine twierdzi, że operacje plastyczne zmieniły jej wygląd, ale nie to, kim jest w środku.

Myślę, że mój wygląd jest tym, co lubią mężczyźni, dostaję wiele tego dowodów. Przez swój wygląd jestem postrzegana jako obiekt seksualny, ale kiedy mężczyźni poznają mnie lepiej, wiedzą, że nie jestem tylko taka — mówiła.

Wstydzilibyście się do niej zagadać?

Źródło: The Sun ; Daily Star ; Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Marina Łuczenko, Dawid Kwiatkowski - fot. Instagram @marina_official, @kwiatkowsky

Marina zajmie fotel w The Voice Kids? Gwiazda miałaby zastąpić Dawida Kwiatkowskiego. „Myślę, że fajnie bym się sprawdziła”

Noa Kirel

Reprezentantka Izraela na Eurowizji wywołała oburzenie w sieci. To powiedziała o Polsce i Holokauście!