w

Wyciekły kompromitujące zdjęcia Zacharowej. Podczas igraszek z ukochanym przyglądał się jej… Putin [ZDJĘCIA]

fot. zdjęcie ilustracyjne (Kremlin.ru)

Maria Zacharowa znana jest głównie ze stanowiska, jakie sprawuje w Rosji. Rzeczniczka Ministerstwa Spraw Zagranicznych jest jedną z czołowych postaci, które głoszą kremlowską propagandę. Grupa Anonymous za pośrednictwem Twittera opublikowała kompromitujące zdjęcia Zacharowej.

Zacharowa już wcześniej wywoływała kontrowersję, choćby na początku lipca, kiedy to na swoim Telegramie opublikowała zapętlone nagranie, na którym w prowokacyjny sposób zjada truskawki. Rzeczniczka MSZ Rosji filmik podpisała „Własny urodzaj”.

Kompromitujące zdjęcia

Na opublikowanych przez grupę Anonymous fotografiach, które zdecydowanie nie przystoją osobie reprezentującej Ministerstwo Spraw Zagranicznych, widać Marię Zacharową oraz ubranego w garnitur mężczyznę.

Zdjęcia niemal na pewno pochodzą z 2005 roku, kiedy to Zacharowa wzięła ślub z Andriejem Makarowem. Co ciekawe, para pobrała się w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Na czas ślubu zakochani wynajęli białą limuzynę, a część uroczystości odbywała się w rosyjskim konsulacie.

Rzeczniczka Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji Maria Zacharowa, szanowni państwo!” – brzmi opis zdjęć.

Na pierwszym zdjęciu widać Zacharową, która obściskuje się z ukochanym i w wyzywającej pozie leży w limuzynie. Na kolejnych fotografiach, zrobionych najprawdopodobniej już we wnętrzu konsulatu, rzeczniczka MSZ namiętnie całuje się z ukochanym pod rosyjskim herbem.

Internauci szybko zauważyli, że na ścianie powieszony jest również portret Władimira Putina, który zdaje się przyglądać parze.

Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej

fot. Twitter
fot. Twitter
fot. Twitter

Źródło: Twitter ; Wprost

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Zaciągał się e-papierosem, gdy nagle urządzenie eksplodowało. Mężczyzna stracił część uzębienia

Zostawiła półtoraroczną córkę bez opieki - fot. Facebook --

Poznała mężczyznę na Tinderze i straciła głowę. Dla niego zostawiła 1,5-roczną córkę samą w domu. Diana konała w męczarniach