w

Wsiadł do auta i z hukiem wjechał w sklepową witrynę. Zdemolował sklep i uszkodził fragment budynku. Co tam się stało?

Wjechał autem w witrynę sklepu - fot. Facebook @Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach
Wjechał autem w witrynę sklepu - fot. Facebook @Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach

Do niepokojącego zdarzenia doszło w czwartek 28 lipca w miejscowości Radzionkowo w województwie śląskim. Kierujący hondą ruszył z parkingu i wjechał prosto w witrynę sklepu. Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie. Co tam się stało?

Zdarzenie rozegrało się w Parku Handlowym Cydr w Radzionkowie. Kierujący Hondą 76-latek z impetem wjechał w witrynę Świata Prasy. Świadkowie zdarzenia natychmiast powiadomili odpowiednie służby. Co tam się wydarzyło?

Senior wjechał w witrynę sklepu

Sytuacja wyglądała bardzo groźnie i z pewnością napędziła stracha świadkom oraz pracownikom saloniku prasowego. Policja po przybyciu na miejsce ustaliła, że najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było złe samopoczucie kierowcy. 76-latek miał zasłabnąć za kierownicą i następnie wjechać w witrynę.

Lekarze z pogotowia ratunkowego zaniepokojeni stanem zdrowia seniora postanowili przetransportować go do szpitala. Szczęście, że nikomu nic się nie stało.

Szkody są duże. Auto zniszczyło witrynę sklepu oraz ustawioną nieopodal niej ekspozycję. Jak podają lokalne media, w krótkim czasie przystąpiono do zabezpieczania miejsca zdarzenia, aby nikomu nic się nie stało.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia wykonane pod Parkiem Handlowym Cydr. Trzeba przyznać, że wyglądało to groźnie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jaka prywatnie była Paulina K. z Poznania - fot. media społecznościowe

Sąsiadka zdradziła kilka szczegółów na temat Pauliny K., która stoi za porwaniem 14-latki. Prywatnie była zupełnie inną osobą!

Magdalena Stępień z synkiem - fot. Instagram @magdalena___stepien

Matka chrzestna syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka zwróciła się do żałobników ze wzruszającą prośbą. Tak chce uczcić pamięć malutkiego Oliwiera