w

Wraca sprawa stalkerki Roberta i Moniki Janowskich. Prezenter mówi: „ZNOWU ZAPUKAŁA do naszych drzwi”

Robert Janowski - fot. AKPA
Robert Janowski - fot. AKPA

Robert i Monika Janowscy przez ponad 12 lat nie mogli w pełni cieszyć się swoim szczęściem, ponieważ ich życie zatruwała stalkerka. Gdy wszystkim wydawało się, że w końcu ich koszmar dobiegł końca, kobieta znowu zapukała do ich drzwi… Czy koszmar byłego prowadzącego Jaka to melodia? i jego żony kiedyś się skończy?

Robert Janowski to znany i lubiany przez widzów prezenter telewizyjny, a do niedawna także juror w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przed kamerami uśmiech niemalże nie schodzi mu z ust i nawet przez ekran telewizora potrafił zarazić fanów pozytywną energią. Gdy światła reflektorów gasły, wcale nie było mu do śmiechu. Wraz z Moniką Janowską przez ponad 12 lat byli nękani przez stalkerkę. Kobieta potrafiła wystawać pod ich domem, dzwonić domofonem, pisała miłosne wyznania, a żonie celebryty wysyłała e-maile z pogróżkami.

Robert Janowski z żoną apelują w telewizji o pomoc. Para drży o życie Moniki. Ich dramat trwa już 13 lat!

Janowscy przez wiele lat ukrywali ten przykry fakt przed światem, lecz gdy poczuli się naprawdę bezsilni wobec trwającej tyle czasu sytuacji, zaczęli mówić głośno o swoim problemie. Narzekali przy tym na bezradność służb, które mimo próśb, nie potrafiły zakończyć koszmaru, przez który ukochana prezentera bała się wyjść z domu. Pod koniec kwietnia 2023 pojawiła się iskierka nadziei, że wreszcie odzyskają upragnioną normalność. Stalkerka została zatrzymana i osadzona w jednostce penitencjarnej.

Kochani Przyjaciele, Drogie Media, Rodzino moja…TO JEST KONIEC! Nawet nie wiem, co napisać i jak ująć w słowa to, że po 12 latach życia w strachu, możemy wreszcie odetchnąć, pójść na spacer bez lęku, uśmiechnąć się do siebie i wiosny… Dla kogoś – wielkie nic, coś naturalnego, ot – dzień jak co dzień, kolejna niedziela… Dla nas SPOKÓJ – sen nierealny, nieosiągalny byt, spełnienie marzeń… – rozpoczął.

Koniec dramatu Moniki i Roberta Janowskich. Ich stalkerka została ZATRZYMANA! „Po 12 latach życia w strachu możemy wreszcie odetchnąć”

Niestety, radość małżeństwa nie trwała długo.

Robert i Monika Janowscy znowu w strachu

W lipcu spokój Janowskich zmąciła informacja, że ich prześladowczyni ubiega się o nadzór elektroniczny. Na szczęście sąd odrzucił wniosek. Sprawa wciąż pozostaje w toku. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, stalkerka miała przejść badania psychiatryczne, bez których nie można było zdecydować co dalej. W ostatnim wywiadzie dla Pudelka były juror Twoja Twarz Brzmi Znajomo wyznał, że już w ten piątek, 21 czerwca, ma zapaść decyzja.

Za trzy dni [w piątek 21 czerwca – dopis. red] będzie decyzja sądu, co dalej… Badania psychiatryczne są ewidentne, Pani jest biedna, bo ma urojenia, jest chora psychicznie po prostu, więc będzie leczona… 

Dodał, że to nie pierwszy raz, gdy badania jednoznacznie wykazały, iż kobieta cierpi na pewne zaburzenia, które należy leczyć farmakologicznie.

Już była leczona. To jest taka sprawa – recydywa – jak to się mówi. Była już taka sytuacja, była leczona, wyszła, przestała brać lekarstwa i znowu… 

Niestety, psychofanka po odzyskaniu wolności, ponownie zaczęła nachodzić Janowskich.

Znowu zapukała do naszych drzwi, więc być może trzeci raz będzie powtórka z rozrywki. Ale nie mamy na to wpływu, tak działa prawo, takie są przepisy i koniec 

– powiedział wyraźnie podłamany.

Na koniec rozmowy zapewnił jednak, że na razie jest spokój. Życzymy, aby tak już pozostało.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Filip Chajzer - fot. YouTube @WojewódzkiKędzierski

Filip Chajzer pokazał komentarz od hejtera. Autor wrzucił zdjęcie z wypadku jego syna z obrzydliwym podpisem! „Jaką SZM*TĄ potrafi być człowiek”

Monika Obara - fot. Instagram @monika.obara21

Monika Obara z „M jak miłość” do dzisiaj płaci ogromną cenę za błąd, który popełniła przed laty. „Każdego dnia na nowo rozpamiętuję ten wypadek”