w

Wojciech Mann ostro komentuje koncert „Murem za polskim mundurem”. Wbija też szpilę Edycie Górniak

Fot. YouTube / Screenshot

Koncert „Murem za polskim mundurem” nie przypasował wielu osobom. Do grona krytyków tego pomysłu dołączył Wojciech Mann.

Przypomnijmy, że koncert „Murem za polskim mundurem” obył się w ostatni weekend. Zdaniem organizatorów miał on oddać hołd żołnierzom. Na scenie wystąpił jednak szereg gwiazd (w tym zza granicy), śpiewając swoje największe hity, a nie piosenki, które możemy kojarzyć ze służbami mundurowymi. Wśród występujących znalazły się Viki Gabor, Halina Frąckowiak, czy Edyta Górniak.

I to właśnie występ tej ostatniej wzbudził największe negatywne emocje w sieci. Na Edytę wylała się fala hejtu, na co piosenkarka zareagowała płaczem w relacji na Instagramie i wygłosiła mało zrozumiałą mowę. Wojciech Mann również dorzucił na swoim Facebook’owym profilu trzy grosze w jej kierunku.

Wojciech Mann: Nachalną i grubo ciosaną propagandą TVP pozostawiła daleko w tyle wszystkie komunistyczne festiwale kołobrzeskie razem wzięte.

Wojciech Mann oburzył się, że za pieniądze podatników zorganizowano takie wydarzenie. W związku z tym bardzo dosadnie skomentował sam koncert, a także wspomnianą Edytę Górniak.

Wojciech Mann: Jacek Kurski jest prawdziwym polskim królem Midasem  à rebours. Czegokolwiek on i jego świta się dotkną, natychmiast zamienia się w tandetę. Tak też było w przypadku ostatnio wyemitowanego koncertu pod szlachetnie brzmiącym tytułem „Murem za polskim mundurem”. Nachalną i grubo ciosaną propagandą TVP pozostawiła daleko w tyle wszystkie komunistyczne festiwale kołobrzeskie razem wzięte.

Następnie dorzucił komentarz do Edyty Górniak. – Na szczególną uwagę zasługuje tu Edyta Górniak, która zagubiona w swoim tajemniczym kosmosie ciągle nie rozumie, o czym śpiewa i w jakiej sprawie. „Czerwone maki na Monte Cassino” w połączeniu z trzecioligowymi discopląsami zagranicznych „gwiazd” to policzek wymierzony polskim żołnierzom walczącym z hitlerowcami.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

2 komentarzy

Napisane przez szymon

Kolizja samolotu, w którym znajdowała się Roksana Węgiel!

Autor „Dziewczyn z Dubaju” nie hamuje się w wypowiedzi o filmie: „Komercja zabiła fakty”