w

Wiktoria Gąsiewska pozuje bez bielizny. Fani pieją z zachwytu

Fot. Wiktoria Gąsiewska / Instagram

Wiktoria Gąsiewska opublikowała efekty jednej z ostatnich sesji, w której wzięła udział. Zmysłowe ujęcia przypadły do gustu fanów.

Wiktoria Gąsiewska coraz częściej chwali się fotkami z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Co więcej, pozwala sobie w nich również na większą śmiałość, czym fani aktorki są absolutnie zachwyceni. Nic w tym dziwnego, bo ujęcia są naprawdę świetne!

Piękna 22-latka na Instagramie jest obserwowana już przez ponad milion użytkowników! Jej najnowszy post, w którym znalazły się trzy zmysłowe fotografie, w zaledwie jeden dzień polubiło ponad 84 tysiące fanów.

W ostatnich dniach Wiktoria rozszalała się na Instagramie. W miniony piątek wrzuciła dwa zdjęcia, które eksponowały jej zgrane długie nogi, a w niedzielę podgrzała atmosferę jeszcze bardziej. Trzeba przyznać, że dziewczyna wie jak podtrzymywać zainteresowanie fanów swoją osobą.

Na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć Wiki w zmysłowej sukni, która odkrywa naprawdę sporo ciała. Nie trudno zauważyć również, że 22-latka nie ma pod nią bielizny. Fani w komentarzach nie kryli zachwytu.

  • Sama słodycz 😍😍😍😍
  • Przepiękna jesteś❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  • Wiktorio, masz w sobie tyle piękna, wdzięku i klasy, że podziwianie Cię to wielka przyjemność! 😍❤
  • O matulu WOW 🔥🔥🔥piękność❤️❤️❤️
  • Jaka lalka❤️❤️❤️👏👏👏

Jak Wam podobają się nowe zdjęcia Wiktorii?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Kinga Rusin gratuluje Kubackiemu medalu i ciśnie bekę z TVP. Zaorane?

Anna Lewandowska zapowiada nowego członka rodziny i pokazuje sposób na napięcie przedmiesiączkowe