w

[WIDEO] Spokojnie jechała autem podczas ulewy, gdy nagle tył pojazdu WYSTRZELIŁ w powietrze! Dramat w Świdwinie

Auto wystrzeliło w powietrze - fot. screenshot TikTok @justa88
Auto wystrzeliło w powietrze - fot. screenshot TikTok @justa88

Od początku wakacji pogoda w Polsce nie rozpieszcza. Tropikalnym upałom towarzyszą niszczycielskie burze oraz duże opady deszczu. Kobieta przemierzająca autem ulice Świdwina boleśnie odczuła skutki fatalnej pogody. To, co stało się z jej autem, jest nie do pojęcia.

Ostatnie burze szczególnie dały się we znaki mieszkańcom północnej części kraju. Ulewne deszcze zalewały ulice, a infrastruktura nie była w stanie poradzić sobie z tak dużą ilością wody. Przypomnijmy tylko, że w piątek 1 lipca ewakuowano wszystkich uczestników festiwalu Open’er Gdyni z uwagi na trudne warunki pogodowe. Podobnie wyglądała sytuacja m.in. w Świdwinie.

Najechała na studzienkę. Jej auto wystrzeliło w powietrze

Internet obiegło nagranie udostępnione przez jedną z użytkowniczek TikToka. Mieszkanka jednego z tamtejszych bloków chciała nagrać przez okno to, co dzieje się na pobliskim skrzyżowaniu. Nieoczekiwanie stała się świadkiem niecodziennego zdarzenia drogowego.

Na wideo widać, jak auta kolejno przejeżdżają skrzyżowanie. Dojeżdżała do niego także kierująca niebieską skodą kobieta z dzieckiem. Gdy najechała na studzienkę kanalizacyjną, ta wystrzeliła w powietrze. Ciśnienie było tak duże, że tył pojazdu podskoczył do góry na kilkadziesiąt centymetrów. Zaraz po tym zdarzeniu zatrzymała się, włączyła światła awaryjne i wyciągnęła z pojazdu przerażone dziecko, które siedziało na tylnej kanapie.

@justynawypych147 #ulewa ♬ dźwięk oryginalny – justa88

Nagranie bije rekordy popularności na TikToku. Zostało otworzone ponad 1,8 mln razy, a w komentarzach wybuchła dyskusja. Niektórzy krytykują kobietę za brak rozwagi, inni są wdzięczni za publikację, ponieważ nie wiedzieli, że coś takiego może się wydarzyć.

  • To trzeba mieć szczęście, żeby takie coś nagrać.
  • Nowy lęk odblokowany.
  • A ja powiem tylko jedno, dobrze, że udało się coś takiego nagrać. Dzięki temu sama zwrócę uwagę na studzienki.
  • Ja nawet nie wiedziałem, że tak może się stać.
  • Kto normalny jeździ po studzienkach, wiadomo, że się każdą omija szkoda zawieszenia.
  • Jak się na drogę nie patrzy, to tak jest.

Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ateny. Zginęła po upadku z trzeciego piętra - fot. materiały prasowe

Mieli wyjechać na rodzinne wakacje, ale matka cofnęła się po torbę. Gdy dzieci czekały w aucie, zginęła wypadając z trzeciego piętra

Złodziej chciał nastraszyć ochroniarza bronią - fot. Policja Lubin

Akcja rodem z amerykańskiego kina akcji. Najpierw ukradł cały koszyk zakupów w Biedronce, a potem groził ochroniarzowi bronią