w ,

Weronika Książkiewicz pogrążona w żałobie. Nie żyje Krzysztof Latek, były partner aktorki i ojciec jej 14-letniego syna. 59-latek odszedł nagle

Krzysztof Latek, Weronika Książkiewicz - fot. Kurnikowski/AKPA
Krzysztof Latek, Weronika Książkiewicz - fot. Kurnikowski/AKPA

Kolejne przykre wieści obiegły media. Nie żyje Krzysztof Latek, były partner Weroniki Książkiewicz. Smutne wieści w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

Weronika Książkiewicz w 2008 roku związała się z przedsiębiorcą Krzysztofem Latkiem. O ich relacji w krótkim czasie zrobiło się głośno i aktorka kilkukrotnie pojawiała się z partnerem na imprezach branżowych. Mimo dzielącej ich różnicy wieku (16 lat – przyp. red.), zdawali się tworzyć naprawdę świetną parę.

Gotów jestem oddać za nią życie. Ochronię ją własnym ciałem

– Latek przekonywał w wywiadach.

Po dwóch latach związku powitali na świecie jedynego syna, Borysa. Wielkim zaskoczeniem było, gdy po zaledwie trzech miesiącach od narodzin chłopca, media obiegła informacja o ich rozstaniu. Choć na początku ciężko było im się porozumieć, finalnie dogadali się dla dobra dziecka.

Nie żyje były partner Weroniki Książkiewicz

W nocy z poniedziałku na wtorek (10-11 czerwca 2024), portal Świat Gwiazd przekazał, że Krzysztof Latek nie żyje. Osoba z otoczenia Książkiewicz przekazała tabloidowi, że aktorka była zdruzgotana, gdy dotarły do niej tragiczne wieści. Przedsiębiorca 9 kwietnia skończył 59 lat. Odszedł nagle. Do tej pory nic nie wskazywało na to, by borykał się z jakimikolwiek problemami zdrowotnymi.

Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną śmierci. Wśród znajomych ta wiadomość wzbudziła szok i niedowierzanie […] Krzysztof sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny. Weronika jest w szoku. Wspiera ją przyjaciółka, Marta Dąbrowska. Najtrudniejsze było dla Weroniki powiadomić syna. Borys ma dopiero 14 lat, potrzebuje taty

– tłumaczyła znajoma Weroniki.

Pudelek potwierdził tę informację w rozmowie z Waldemarem Dąbrowskim, ojcem wspomnianej wcześniej przyjaciółki. Wyjaśnił on, że faktycznie jego córka czuwa przy Weronice, która bardzo to wszystko przeżywa. Póki co nie skomentowała sprawy, natomiast nie lubi roztrząsać spraw prywatnych na forum publicznym.

Weronika jeszcze nie zabrała głosu, ale ona znana jest z tego, że nie wypowiada się publicznie na tematy prywatne

– tłumaczy informator Świata Gwiazd.

Mimo że w przeszłości walczyła z byłym partnerem o prawo do opieki nad synem, ostatnio ich relacje uległy znaczącej poprawie. Podobno bardzo zależało jej na tym, by Borys utrzymywał kontakt z ojcem.

W ostatnim czasie ich relacje były naprawdę bardzo dobre. Borys miał regularny kontakt z tatą, Weronice zależało, by syn posiadał męski wzorzec. Teraz o niczym innym nie myśli, jak tylko o jego dobru. Jak dalej wychowywać chłopca, by nie odczuł on traumy? Bardzo wszyscy współczujemy Weronice i Borysowi

– skwitowało źródło tabloidu.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim Krzysztofa Latka.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Young Leosia - fot. Instagram @youngleosia, TikTok @igoreqq997

Young Leosia zaliczyła kolejną wpadkę na koncercie. Tym razem wyglądało groźnie. Artystka SPADŁA ze sceny (WIDEO)

Katarzyna Zdanowicz, Marcin Zdanowicz - fot. Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Zdanowicz ROZSTAŁA się z MĘŻEM! Wydała emocjonalne oświadczenie. „To była trudna decyzja”