w

W hiszpańskiej willi Lewandowskich zapanował świąteczny nastrój. Anna pochwaliła się udekorowaną choinką. Piękna? [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski - fot. Instagram @annalewandowska
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski - fot. Instagram @annalewandowska

Anna i Robert Lewandowscy już rozpoczęli przygotowania do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. W ich hiszpańskiej willi pojawiła się piękna choinka. Jak wygląda?

Robert Lewandowski ma za sobą intensywny czas. Za nim występ na Mundialu i choć Polakom udało się wyjść z grupy po ponad 30 latach, szybko zakończyli swoją przygodę w Katarze. Niemal wszyscy członkowie drużyny zaraz po powrocie do swoich domów wyruszyli na zasłużone wakacje. Lewy wraz z Anną Lewandowską i córeczkami wypoczywał na Malediwach, a po powrocie do Hiszpanii w ich willi rozpoczęły się intensywne przygotowania do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Boże Narodzenie 2022. Jak wygląda choinka Lewandowskich?

Trenerka nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, ale co roku przygotowuje się na święta Bożego Narodzenia. We wtorek 13 grudnia udostępniła na Instastory krótkie nagranie, na którym zaprezentowała internautom świąteczne drzewko.

Lewandowska sfilmowała choinkę z każdej strony, dzięki czemu dokładnie możemy przyjrzeć się ozdobom. Całą owinęła złotymi lampkami, a na gałązkach zawiesiła bombki w przeróżnych kształtach. Nie zabrakło też sporych rozmiarów aniołków.

Na razie zamiast prezentów, pod krzaczkiem ustawione są piękne figurki — koń na biegunach, czerwone autko, a także dziadek do orzechów. W galerii poniżej znajdziecie zdjęcia obecnej i zeszłorocznej choinki Lewandowskich. Która jest waszym zdaniem ładniejsza?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Artur Barciś, Cezary Żak - fot. Gałązka AKPA

Artur Barciś o relacjach z Cezarym Żakiem. Na ekranie stworzyli duet doskonały, ale prywatnie nigdy się nie zaprzyjaźnili. „Wydaje się gburowaty”

Joanna Krupa - fot. Instagram @joannakrupa

Tabloid wyliczył, ile Joanna Krupa zarobiła za TRZY REKLAMY. Na widok tej kwoty miękną nogi