w

SuperSuper

[VIDEO] Ukraiński żołnierz nagrał wiadomość do prezesa PiS: „Panie Jareczku kochany, jeżeli jacyś Ukraińcy w Polsce źle się zachowują…”

fot. TikTok / Twitter

Ukraiński żołnierz nagrał nietypowy apel. Dziękuje on za braterską pomoc Polski dla Ukrainy, ale ma również wyjątkową prośbę do szefa polskiej partii rządzącej, związaną ze źle zachowującymi się uchodźcami. „My ich wyszkolimy”.

W mediach społecznościowych hitem stało się nagranie, na którym ukraiński żołnierz ostro krytykuje Ukraińców, którzy zakłócają porządek za granicą. Z linii frontu wojskowy zwrócił się też do Jarosława Kaczyńskiego i zasugerował prezesowi PiS, co Polska powinna robić w takich sytuacjach.

Oleksandr Mazur, bo tak nazywa się nagrywający film ukraiński żołnierz, wyznał już wcześniej, że na ochotnika wrócił do Ukrainy po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji. Oleksandr zdradził, że przez 6 lat pracował w Warszawie.

@o_mazurr #славаукраїні🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #україна🇺🇦 #зсу🇺🇦 #українськийтікток #poland🇵🇱 #vojna #polandtiktok #poland🇵🇱_ukraine🇺🇦 ♬ оригінальний звук – Oleksandr Mazur

Drodzy, kochani Polacy, mam wielką prośbę od naszych wojskowych żebym coś takiego nagrał. No to nagrywam. Drodzy, kochani, naprawdę chcę podziękować od wszystkich wojskowych za tę pomoc jaką nam dajecie. Chcę podziękować każdemu Ukraińcowi, który nam pomaga za granicą. Dużo nam pomagają, jesteśmy jak jeden naród. To jest niesamowite” – mówi na wstępie żołnierz.

Ale jest 1% taki tych uchodźców, na których wojskowi się wku***ą. Na naszych. Jak wchodzę na Tiktoka czy Instagrama, widzę jak z gwinta napie***ą, piszą że są uchodźcami, cieszą się tym. Taka wielka prośba do naszych Ukraińców za granicą. Wyszkolić ich trochę” – apeluje Ukrainiec.

A najlepiej to ja się chcę zwrócić do Jarosława Kaczyńskiego. Proszę to jak najwięcej udostępnić, żeby to doszło do pana Jarka. Panie Jareczku kochany, ja rozwiązałem problem, prosta sprawa. Prosta sprawa jak jeb*nie. Jeżeli teraz policja zatrzymuje jakiegoś Ukraińca, Ukraińców, którzy odpie***ą jakieś numery, chleją, krzyczą, proszę pana, od razu odprawić ich na Ukrainę. My tu ich wyszkolimy. Od razu rozwiążemy problem alkoholizmu” – proponuje swoje rozwiązanie żołnierz.

Żołnierz podkreślił, że jego rozwiązanie powinno dotyczyć zarówno mężczyzn, jak i kobiet, którzy robią problemy w Polsce. Zaznaczył też, że problem dotyczy małej grupy osób i „nie mówi o wszystkich”.

Jak ktoś się tam nie umie zachować i bardzo tęskni za Ukrainą, to bardzo proszę go tu odprawiać. Jeżeli ktoś jeszcze, głupek, nie zrozumiał, że wojna, to my go tu szybko wyszkolimy. […] Jak to ja zawsze mówię. My i Polacy jesteśmy razem. Je***ć Putina ku***ę i sku****a” – kończy swoje nagranie Oleksandr.

Źródło: TikTok – o_mazurr

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Bruce Willis

Bruce Willis jest poważnie chory. Rodzina przekazała druzgocące wieści. To koniec jego kariery

Kadyrowcy znów stali się obiektem drwin. W sieci krąży kompromitujące nagranie [VIDEO]