w

SuperSuper

[VIDEO] Uciekł jej tramwaj. Nagranie z Gdańska podbiło internet. „Super gest”

fot. YouTube screenshot

W Gdańsku doszło do niezwykłej sytuacji. Kierowca postanowił pomóc kobiecie, której wprost sprzed nosa uciekł tramwaj. Gest mężczyzny podbił serca internautów.

Nagranie zostało zarejestrowane na trójmiejskim osiedlu Przeróbka 25 lutego bieżącego roku, ale dopiero teraz zostało opublikowane dla szerszej publiczności.

Zapis z kamery udostępnił kanał STOP CHAM, który otrzymał nagranie od kierowcy. Na filmie widać, jak mężczyzna jedzie samochodem i zauważa, że nieznajomej kobiecie uciekł tramwaj.

Kierowca postanowił pomóc kobiecie i zatrzymał się obok przystanku. Mężczyzna zaproponował, że podwiezie ją na następny przystanek a w międzyczasie przegoni tramwaj.

Pani wsiada! Szybko! Dogonimy go! – zawołał mężczyzna.

Kobieta była wyraźnie zaskoczona ofertą gdańszczanina, ale bez zawahania wsiadła do auta. Kierowcy udało się zrealizować plan, a kobieta na kolejnym przystanku zdołała wsiąść do tramwaju.

Internauci są zachwyceni postawą kierowcy, który wykazał się gestem dobroci. Mężczyzna został okrzyknięty bohaterem, choć część komentujących zauważa, że wsiadanie do samochodu z nieznajomym jest niebezpieczne.

Kierowca szef totalny, od razu dzień lepszy jak się widzi takich ludzi” – napisał internauta.

Aż miło na sercu się robi, że są jeszcze takie osoby” – czytamy w komentarzach.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Czterolatek spędził dwa dni w lesie, fot. Pexels Jonas Mohamadi, Facebook @LincolnCountySheriffMontana

Przerażony czterolatek przez dwa dni SAM błąkał się po lesie. Gdy go odnaleziono, przecierano oczy ze zdziwienia. Przerażający widok

Edward Miszczak odszedł z TVN, fot. AKPA

Edward Miszczak po 25 latach odszedł z TVN. Tak komentuje swoje odejście ze stacji