w ,

DramatDramat

[VIDEO] Szokująca sytuacja w rosyjskim pociągu. Mężczyzna zaatakował dziecko, bo miało plecak w „złych kolorach”

fot. Twitter screenshot

Jadący pociągiem rosjanin zaatakował małe dziecko, które na plecach miało żółto-niebieski plecak. Mężczyźnie nie spodobało się, że kolory te występują na fladze Ukrainy. Cała sytuacja została nagrana.

Do szokującego zdarzenia doszło w obwodzie moskiewskim w jednym z pociągów. Na nagraniu, które obiegło media społecznościowe widać, jak oburzony pasażer atakuje przekleństwami bezbronne dziecko i siłą zabiera mu plecak.

Rozwścieczył go żołto-niebieski plecak

Okazało się, że mężczyźnie nie podobał się tornister jednego z małych chłopców. Żółto-niebieski plecak skojarzył mu się z kolorami Ukrainy. Pasażer kazał dziecku ściągnąć plecak.

Ukraina? Zdejmuj to!” – krzyczał oburzony.

Dzieci były wyraźnie przestraszone i nie wiedziały, jak zareagować na zaczepki dorosłego. Mężczyzna zdenerwował się jeszcze bardziej i siłą ściągnął plecak z pleców chłopca, rzucając go następnie na podłogę u jego stop.

Niestety, nie wygląda na to, że którykolwiek z innych pasażerów zareagował na szokująca sytuację. Dzieci były pozostawione same sobie.

Film możecie oglądnąć poniżej

Według wyników sondaży przeprowadzonych przez niezależny rosyjski ośrodek Centrum Lewady 74 proc. Rosjan popiera działania rosyjskiej armii na Ukrainie. Duża część społeczeństwa uważa, że „specjalna operacja wojskowa” zakończy się zwycięstwem Rosji.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Tragiczna śmierć dwulatka w Mysłowiczach - fot. Pixabay 192635

Mrożąca krew w żyłach śmierć dwuletniego Mareczka. „Położyła główką na schowku na pościel”. Na jaw wychodzą nowe fakty

Przekroczył dawkę śmiertelną i chciał jechać autem. Na alkomacie ZABRAKŁO SKALI. Kierowca wydmuchał ponad 6 promili.