w

DramatDramat

[VIDEO] Rosyjski czołg strzela do cywilnego samochodu. Wstrząsające nagranie

fot. Twitter ; YouTube

Trwa wywołana przez Władimira Putina wojna na Ukrainie, a świat szokują popełniane przez Rosjan zbrodnie. Na nagraniu, które trafiło do sieci 8 marca, widzimy moment, w którym rosyjski pojazd wojskowy obiera za cel samochód, którym jadą niepełnosprawni staruszkowie. Para zginęła na miejscu.

Władimir Putin 24 lutego nakazał „operację specjalną” mającą na celu „demilitaryzację”, „denazyfikację” i uwolnienie Ukrainy spod „reżimu w Kijowie”. Od tego czasu na cały świat rozchodzą się przerażające zdjęcia i filmy, które ukazują rosyjskie zbrodnie wojenne.

Rosjanie strzelają do samochodu

Przerażające nagranie pochodzi z kamery monitoringu, a data w prawym górnym rogu wskazuje na czwarty dzień rosyjskiej inwazji – 28 lutego. Nagranie dopiero teraz trafiło jednak do sieci. Na filmie widzimy, jak z jednej strony drogi nadjeżdża cywilny samochód osobowy, podczas gdy zza zakrętu wyjeżdża rosyjski pojazd wojskowy. Przerażony kierowca zatrzymuje się, tak samo postępuje też rosyjska maszyna. Po chwili dochodzi do wstrząsającej sytuacji. Rosjanie otwierają ogień prosto w samochód, zabijając cywili i doszczętnie niszcząc auto.

Już wcześniej w mediach społecznościowych krążyło nagranie będące „kontynuacją” pierwszego wideo. Na filmie widzimy rozstrzelaną parę staruszków. Słyszymy też nieznane osoby, które przyglądają się skutkom ataku i wyjaśniają, co się stało.

Przetłumaczony dialog:

Osoba 1: Te rosyjskie kur*y rozstrzelały samochód z niepełnosprawnymi. Tu jest naklejka – niepełnosprawny. Starszy dziadek, koło 70-lat, i babushka (babcia). Dwójka starszych ludzi, którzy kierowali się do domu, kazano im się zatrzymać. Zatrzymali się. A później ich rozstrzelali. Rosyjskie zwierzęta.

Osoba 2: To jest pojebane. Te suki, potwory. To po prostu-

Osoba 1: Otworzę drzwi. Dziadek i babcia zostali rozstrzelani.

Osoba 2: Popatrz na nich, zobacz jak zginęli – oboje w tym samym czasie, poszli w stronę światła. Widzicie?!

Osoba 1: Samochód ma naklejkę dla niepełnosprawnych, nagraj to.

Osoba 2: Tacy, tacy właśnie są nasi „bracia”. Zobaczcie, dla tych, co pytali „Jaka to jest dla was różnica (między rządami, państwami)? Dlatego właśnie, że nie widzieliście różnicy, teraz mamy te szczury za sąsiadów. A tam (kieruje kamerę na horyzont) my ich rozje*aliśmy przed chwilą. I będziemy dalej ich rozpie*dalać. We wszystkich miejscach. W każdej wiosce. W całej Ukrainie (Rosjanie) będą się palić. To wszystko, co mam do powiedzenia.

Nagrania możecie oglądnąć poniżej. UWAGA – drastyczne sceny.

Źródło: Twitter ; TMZ ; Interia

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wielka brytyjska megakorporacja Unilever podjęła decyzję w sprawie Rosji. Przestają eksportować i importować wszelkie produkty

Trump mówi o tym, jak powstrzymać Władimira Putina: „Umieścimy flagi Chin na samolotach USA i zbombardujemy Rosję”