w

SuperSuper

[VIDEO] Rosyjscy żołnierze włamali się na prywatną posesję. Dzielni staruszkowie zareagowali błyskawicznie

Odważni staruszkowie
Odważni staruszkowie

Rosyjscy żołnierze włamali się na prywatną posesję. Nie spodziewali się jednak tego, co czeka ich za bramą. Tym staruszkom nie zabrakło odwagi.

W czwartek 22 lutego Władimir Putin wydał rozkaz rozpoczęcia operacji specjalnej, której celem jest demilitaryzacja i denazyfikacja Ukrainy. Swoją decyzją tłumaczył tym, iż chce uwolnić kraj spod reżimu w Kijowie. Nasi wschodni sąsiedzi bez chwili namysłu chwycili za broń i zaczęli bronić swoich terenów.

Każdego dnia w sieci przybywa zdjęć i nagrań pokazujących heroiczną walkę Ukraińców. Mowa tu nie tylko o wojskach, ale i ludności cywilnej, która wyposażona w broń i koktajle Mołotowa stawia czynny opór wrogim siłom. Nie brakuje dowodów na ich odwagę i męstwo.

Staruszkowie przeganiają rosyjskie wojska ze swojego podwórka

W internecie ukazało się nagranie pokazujące, jak rosyjskie wojska włamują się na jedną z prywatnych posesji. Można przypuszczać, że szukali tam żywności. Nie spodziewali się jednak, że tuż za bramą czeka na nich niespodzianka.

Mężczyźni wyposażeni w broń chwilę po tym, jak wdarli się na podwórko, zaczęli skradać się do jednego z pobliskich budynków. Ku ich niepocieszeniu zostali dostrzeżeni przez psa, który zaalarmował właścicieli posiadłości. Ci bez chwili namysłu ruszyli na nich. Odważne starsze małżeństwo nie zamierzało podzielić się z nimi tym, co posiadają.

Na wideo z monitoringu widać, że oboje dziarskim krokiem zmierzają w ich kierunku i dochodzi między nimi do wymiany zdań. Nie zareagowali na to, że jeden z mundurowych oddał strzał ostrzegawczy. To wręcz wyprowadziło ich z równowagi. Stojący obok niego żołnierz próbował im coś wytłumaczyć, jednak najwidoczniej mało skutecznie, ponieważ seniorzy natychmiast wskazali im kierunek wyjścia. Zaskoczeni Rosjanie pospiesznie wykonali ich polecenie.

Cały materiał możecie obejrzeć poniżej.

Trzeba przyznać, że mało kto zdobyłby się na taką odwagę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Adam Małysz, Kamil Czyż, Karolina Małysz-Czyż

Zięć Adama Małysza zaliczył niefortunną wpadkę. Zapomniał… jak nazywa się jego żona

Broń chemiczna

Amerykanie ostrzegają Ukrainę przed atakiem chemicznym ze strony Rosji