w

[VIDEO] Łódź przemytników rozbiła się na plaży. Ludzie rzucili się po narkotyki. Musiał odstraszyć ich helikopter

fot. YouTube / Twitter screenshot (@JupolNacional)

Na jednej z hiszpańskich plaż w miniony piątek doszło do niecodziennej sytuacji. Łódź przemytników rozbiła się na plaży, a następnie wokół zaroiło się od plażowiczów, którzy próbowali wykraść towar. Policjanci musieli odstraszyć ich za pomocą helikoptera.

Do niezwykłych scen doszło 29 lipca w miejscowości Sanlucar de Barrameda leżącej na południowo-zachodnim wybrzeżu Hiszpanii. Przemytnicy, którzy najprawdopodobniej zauważyli, iż są obserwowani z powietrza, skierowali swoją łódź na plażę i próbowali uciec.

Działania służb pokrzyżowali okoliczni mieszkańcy i turyści, którzy zaczęli szturmować rozbitą na plaży łódź. Chętnych na darmowy haszysz było aż tak wielu, że celnicy musieli wykorzystać helikopter do rozproszenia tłumu.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak mieszkańcy szturmują łódź. Na filmie uchwycony został również bardzo niski przelot helikopterem nad pełną łupu łodzią.

Prowincja Kadyks jest popularnym wśród przemytników obszarem ze względu na jej niewielką odległość od Afryki. Kadyks leży zaledwie niecałe 15 kilometrów od granic Maroka w najwęższym punkcie cieśniny.

Nagrania z plaży możecie oglądnąć poniżej:

Źródło: Twitter – JupolNacional ; Daily Mail ; El Independiente

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Marcelina padła ofiarą okrutnego przestępstwa? - fot. zrzutka.pl/---

Marcelina z Rybnika, która uległa wypadkowi w Turcji padła ofiarą brutalnego przestępstwa?! Dramatyczne doniesienia o stanie zdrowia 21-latki

Modelki pojechały kręcić teledysk. Zostały zaatakowane i zgwałcone przez bandę górników. Drastyczne szczegóły incydentu w RPA