w

DramatDramat SuperSuper

Korwin-Mikke: Skoro Hitler mógł nie wiedzieć o holokauście, to Putin mógł nie wiedzieć o… [VIDEO]

fot. YouTube / Bundesarchiv via Wikimedia Commons

Janusz Korwin-Mikke znowu zszokował swoimi poglądami. Poseł Konfederacji stwierdził, że Hitler mógł nie wiedzieć o Holokauście, a Putin mógł nic nie wiedzieć o wysyłanych na Ukrainę poborowych żołnierzach.

Podczas zorganizowanego na platformie YouTube spotkania na żywo Janusz Korwin-Mikke odpowiadał na pytania widzów. Po kilku minutach dotyczących funkcjonowania partii, Korwin-Mikke podjął temat wojny na Ukrainie.

Putin nie wiedział o poborowych?

Polityk stwierdził, że Rosjanie stracili impet i padają głosy, że generałowie oszukali Putina co do wartości rosyjskiej armii. Korwin skrytykował rosyjskie dowództwo, a następnie poruszył temat poborowych, którzy są na terenie Ukrainy, mimo że nie powinno ich tam być zgodnie z obowiązującymi w Rosji oficjalnymi zasadami.

„W Rosji jest kociokwik. I teraz albo jego ekscelencja Włodzimierz Putin zgilotynuje z 50 generałów, już twierdzi, że go oszukali, bo wydał dyspozycje, że w tym wojsku nie ma być poborowych – i słusznie, bo poborowi powinni służyć wyłącznie w obronie własnego kraju, natomiast za granicę wysyła się żołnierzy zawodowych” – powiedział polityk Konfederacji.

I teraz odkrył prezydent Rosji, że jednak w armii było trochę poborowych, wbrew jego rozkazowi podobno. Ale to jest całkiem możliwe. Przypominam, że Hitler mógł nie wiedzieć o holokauście, a jest książka, czytałem, Andersa o wojnie niemiecko-sowieckiej, w której pierwszych słowach Hitler, według jego rozkazów, gdy zaczęły się poddawać masowo sowieckie wojska, to powiedział, że absolutnie nie tworzymy żadnych armii pomocniczych, żadnych tam Ukraińców, Rosjan – nie, my sami sobie damy radę z tymi podludźmi. A w 1944 roku, kiedy sam już od ponad roku był dowódcą naczelnym wojsk, dowiedział się ze zdumieniem, że ma RON-ę, RO-ę, dywizje ukraińskie, bataliony azerskie i inne” – opowiadał.

Także jeżeli mógł nie wiedzieć (Hitler) o tym jako naczelny dowódca, o tym co miał, czym dowodzi, to mógł również nie wiedzieć o holokauście. A Putin mógł nie wiedzieć o tym, co jest jego armią, przecież nie chodził po jednostkach. No i teraz albo się posypią głowy tych generałów, albo się posypie głowa Putina” – mówił Korwin-Mikke.

Poniżej możecie oglądnąć fragment o Hitlerze, oraz całe nagranie.

Źródło: YouTube – Krul TV

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Donald Trump został zapytany o sytuację na Ukrainie. Kuriozalna odpowiedź byłego prezydenta [VIDEO]

Lara Gessler

Lara Gessler uczciła urodziny zmarłego ojca wyjątkowym wpisem i zdjęciem z dzieciństwa. Co za podobieństwo!