w

[VIDEO] Kierowca chciał sięgnąć po jedzenie z łóżka. Dachowanie ciężarówki uwiecznione na nagraniu

fot. YouTube screenshot

Zawsze należy pamiętać, że do wypadku może dojść nawet na pustej i idealnie prostej drodze. Świetną przestrogą jest nagranie, które niedawno pojawiło się w sieci. Próba sięgnięcia po jedzenie skończyła się groźnym wypadkiem.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 19 lipca bieżącego roku, jak sugerują dane z rejestratora. Nagranie powstało przy użyciu dwóch wideorejestratorów, co pozwala nam na zaobserwowanie kompletnej sytuacji.

Jeden wideorejestrator skierowany jest na wnętrze kabiny, a drugi nagrywa sytuację na drodze przed pojazdem. Pojazd, którym kieruje mężczyzna, to ciężarówka Renault Trucks Gamy T, a język w radiu wskazuje na Europę Wschodnią, najprawdopodobniej Rosję.

Chciał sięgnąć po jedzenie

W pewnym momencie kierowca postanowił sięgnąć po jedzenie, które znajdowało się na łóżku. W tym celu mężczyzna ściągnął pasy i pochylił się w prawą stronę, ale niestety przeliczył się i spadł z fotela, jednocześnie wytrącając pojazd z równowagi.

Mimo prób nie udało mu się zapanować nad ciężarówką i pojazd przewrócił się na bok, po czym dachował, miotając niezapiętym w pasy kierowcą po kabinie. Nie wiadomo, jak wypadek skończył się dla kierowcy.

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej

Źródło: YouTube ; 40ton

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Rosja. Robot szachowy zaatakował 7-letnie dziecko. Złamał mu palec

Oberwała szlabanem w głowę - fot. screenshot YouTube @PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

[WIDEO] Rozpędzona rowerzystka za nic miała przepisy ruchu drogowego. Wjechała na przejazd kolejowy i mocno oberwała w głowę