w

(VIDEO) Afera w biurze burmistrza Wielunia! Proponował Najmanowi i Stanowskiemu pojednanie! „Proszę mnie nie popychać”

Fot. YouTube

Marcin Najman i Krzysztof Stanowski w końcu spotkali się twarzą w twarz i mogli wymienić zdania w sprawie głośnej afery związanej z organizacją „El Testosterona”. Do rozmowy doszło pod urzędem miejskim w Wieluniu, do którego wybrał się Stanowski na wywiad z burmistrzem miasta.

Całą konfrontację Najmana ze Stanowskim znajdziecie tutaj.

Dziennikarz robi wszystko co w jego mocy, aby zaszkodzić organizacji MMA-VIP, która najbliższą galę zorganizuje w Wieluniu. Teraz postanowił wybrać się do burmistrza miasta, aby przedstawić mu kontrofertę.

Stanowski zaproponował burmistrzowi, że wynajmie halę, w której ma odbyć się gala MMA-VIP w terminie 5 marca i zapłaci większe pieniądze niż Najman. Wówczas na hali miałoby odbyć się spotkanie z Marcinem Gortatem, Marcinem Możdżonkiem, który przyjechałby ze swoją fundacją i zorganizował darmowy trening i turniej siatkarski dla dzieci. Dodatkowo dziennikarz zorganizowałby turniej e-sportowy.

Głośne spotkanie Krzysztofa Stanowskiego z burmistrzem Wielunia nie przyniosło zamierzonego efektu. Burmistrz cały czas podtrzymuje swoją decyzję i nie zamierza zrezygnować z wynajęcia hali spółce, w której Marcin Najman jest prezesem.

Gala MMA-VIP 4 odbędzie się więc planowo w Wieluniu. Stanowski halę może wynająć, ale w innym terminie, bowiem 5 marca jest już przecież zarezerwowany.

Burmistrz Wielunia zostanie legendą. Zrobiłem jeden z najdziwniejszych, najbardziej absurdalnych wywiadów w życiu. Dziś wieczorem lub jutro rano online.” – napisał Stanowski na Twitterze.

Stanowski przeprowadził wywiad z Pawłem Okrasą, jednak rozmowa okazała się bezskuteczna. Marcin Najman opublikował nagranie z gabinetu burmistrza, gdzie na sam koniec Okrasa wręcza prezent Stanowskiemu.

Początkowo miał dla niego książkę, jednak dziennikarz zaznaczył, że prezentu nie przyjmie.

„Ja nie przyjmuję prezentów”. – mówi Stanowski.

„To jest książka” – powiedział burmistrz.

Stanowski cały czas upierał się, że prezentu nie przyjmie. – „Nie przyjmuje Pan? No to puchar mam dla Pana, za zajęcie pierwszego miejsca. Na zachętę” – dodał burmistrz.

Stanowski odpowiedział – „Ta gmina jest skażona pieniędzmi z gali mafijnej i nie mogę stąd przyjąć żadnego prezentu, jakbym był w innej gminie to bym to zrobił, a tak to nie mogę, bo bym źle się z tym czuł.”

„Sorry gregory” – odpowiedział burmistrz.

Paweł Okrasa po chwili zaprosił do gabinetu Marcina Najmana i zaproponował pojednanie. – „Niech Pan poda rękę człowiekowi.”

„Proszę mnie nie popychać– powiedział Stanowski, który przy wyjściu został przytrzymany przez burmistrza.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Bartosz

Kevin Gates chciał popełnić samobójstwo. Opowiedział niezwykłą historię – fan uratował mu życie

(VIDEO) "Boxdel" udostępnił nagranie i komentuje spotkanie Najmana ze Stanowskim! "Co ty piszesz, że w Wieluniu byli twoi fani?"

(VIDEO) „Boxdel” udostępnił nagranie i komentuje spotkanie Najmana ze Stanowskim! „Co ty piszesz, że w Wieluniu byli twoi fani?”