w

DramatDramat

Umówił się na randkę z dziewczyną z Tindera. Nie spodziewał się, że czeka go prawdziwy horror

fot. Colorado Springs Department

Pewien mężczyzna za pośrednictwem Tindera umówił się na randkę z 22-letnią Lauren Dooley. Nie spodziewał się, że popełnia ogromny błąd, który mógł kosztować go nawet życie. Kobieta zgotowała mu prawdziwy horror.

W Colorado Spring w amerykańskim stanie Kolorado doszło do przerażającego zdarzenia. Jak informuje „Fox News” mężczyzna i Lauren Dooley spotkali się w bloku numer 2500 przy ulicy E Cache La Poudre.

21-latek, będący ofiarą Lauren Dooley, zdołał skontaktować się z lokalnym komisariatem policji we wczesnych godzinach wieczornych. Mężczyzna rozpaczliwie relacjonował, że „całe łóżko jest we krwi” i oskarżał kogoś o atak i próbę morderstwa.

Gdy policjanci dotarli na miejsce wezwania, zastali nagiego i rannego mężczyznę, który błagał o ratunek. W pobliżu znajdowała się też Lauren Dooley, która była ubrudzona krwią 21-latka.

Ledwo uszedł z życiem

Mężczyzna poinformował policjantów, że umówił się z kobietą na randkę za pośrednictwem Tindera i zgodził się, kiedy Lauren Dooley zaproponowała mu spotkanie w jej mieszkaniu. 22-latka zainicjowała tam intymną „zabawę”, w ramach której miała związać 21-latka przy użyciu przewodu.

Poszkodowany nie spodziewał się niczego złego i zgodził się, ale wtedy spotkanie przerodziło się w horror. Lauren Dooley niespodziewanie wyciągnęła nóż i zażądała, aby mężczyzna udał się z nią do sypialni.

Przestraszony zachowaniem kobiety 21-latek chciał uciec z mieszkania, ale ostatecznie nie miał wyboru i musiał ulec. Gdy położył się w jej łóżku, agresywna kobieta zaczęła dusić go paskiem oraz ranić nożem, przy czym groziła, że zabije go, jeśli tylko zacznie krzyczeć i wzywać pomoc.

Na całe szczęście młodemu mężczyźnie w pewnym momencie udało się uwolnić, gdy Lauren na chwilę odłożyła nóż. 21-latek przeciął więzy i wybiegł z mieszkania na parking, po drodze chwytając za telefon. Następnie mężczyzna wezwał policję.

Dochodzenie i ślady zabezpieczone w mieszkaniu 22-latki potwierdzają wersję mężczyzny, co doprowadziło do aresztowania kobiety. Lauren Dooley została oskarżona o szereg przestępstw, w tym porwanie i napaść drugiego stopnia.

Źródło: Fox News

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kandydat przyznał się Dodzie, że spędził kilka miesięcy w więzieniu. Teraz żałuje. „Niepotrzebnie to powiedziałem”

Tak wygląda grzybobranie na TikToku. Influencerka spałaszowała trujące grzyby [VIDEO]