w

Ukochana Skiby odsłania kulisy ich ślubu. Zrezygnowali z wielu weselnych zwyczajów. „To wszystkich ZSZOKUJE”

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska - fot. Instagram @karokempi
Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska - fot. Instagram @karokempi

Informacja o rozpadzie małżeństwa Krzysztofa Skiby zszokowała opinię publiczną, ale jeszcze większe zamieszanie wywołał fakt, że w tym samym czasie ślubował nowej partnerce miłość aż po grób. Konsekwentnie do tego dąży i lada dzień zostanie mężem młodszej o 26 lat Karoliny. Ukochana satyryka odsłania kulisy ceremonii. Będzie… nietypowo.

Krzysztof Skiba w czasach, gdy koncertował z grupą Big Cyc, cieszył się ogromną popularnością. Wraz z upływem lat zaczęło robić się o nim coraz ciszej, aż do grudnia ubiegłego roku. To właśnie wtedy media obiegła wieść, że ma nową partnerkę. Informacja ta wywołała poruszenie, bowiem w tym czasie był jeszcze w związku małżeńskim. Młodsza o 26 lat Karolina jednak tak zawróciła mu w głowie, że po 30 latach odszedł od żony. Wtedy też zakomunikował wszystkim, że chce spędzić z nową miłością resztę swojego życia.

To jest miłość do końca życia. Ogłaszam publicznie, że chcę z Karoliną być do końca życia – wyznał podczas wywiadu dla Kanału Sportowego.

Ich związek rozwija się w błyskawicznym tempie i już na początku kwietnia zakochani ogłosili, że biorą ślub. W wywiadzie dla Radia Eska zdradzili, że ceremonia odbędzie się latem.

Mamy już datę ślubu! Możemy tylko zdradzić, że odbędzie się latem, a udzieli nam go pani prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Będzie pięknie i kameralnie.

Teraz ukochana satyryka zdradza, jak będzie wyglądał ich wielki dzień.

Jak będzie wyglądał ślub Skiby?

Z racji tego, że Skiba i Karolina błyskawicznie zdecydowali się na ślub, nie mieli wiele czasu na przygotowania. Tą kwestią postanowiła zająć się sama panna młoda, która jak przyznaje, dopracowała każdy szczegół do perfekcji.

Zostały niecałe dwa miesiące do ślubu. Ja już wszystko ogarnęłam, tak naprawdę sama, więc jestem bardzo zadowolona. Myślę, że będzie ok.

W rozmowie z Pomponikiem wyjaśniła, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nie będzie hucznej ceremonii, ani tłumu ludzi. Postawili na minimalizm, a na liście gości znalazły się wyłącznie nazwiska bliskiej rodziny i przyjaciół.

Ja chcę taki skromy ślub. Mam tylko panią florystkę, ale też dużo dekoracji sama przygotowałam.

Panna młoda dodała, że zrezygnowała z kilku weselnych zwyczajów, których nie przepada. Dlatego też goście nie obejrzą m.in. pierwszego tańca nowożeńców. To jednak nie koniec.

Nie będziemy mieć tradycyjnego wesela, nie będzie pierwszego tańca, nie chcemy gier weselnych, bo ja tego nie znoszę.

Narzeczona Skiby na co dzień wybiera stylizacje, które podkreślają jej atuty, ale na swój ślub przyjdzie w skromnej, prostej sukni. Przez cały czas mogła liczyć na fachowe doradztwo mamy.

To wszystkich zszokuje. Będę miała skromną sukienkę, bez żadnego dekoltu […]. Ja poszłam wybrać suknię z mamą, bo siostra mieszka w Anglii. Wybrałam trzy sukienki, drugą przymierzyłam i mama powiedziała, że to jest to! To jest taka klasyczna suknia, bardzo grzeczna — wyjaśniła.

Na koniec podkreśliła, że nie życzą sobie obecności mediów na ceremonii.

Nie chcemy żadnych mediów. Próbowały się nam wepchnąć na ślub. Będzie raczej taki zamknięty, ze względu na to, że też będą osoby publiczne, ale ogólnie jest wszystko przygotowane 

Myślicie, że po wszystkim pochwalą się zdjęciami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Natalie Portman, Benjamin Millepieda - fot. screenshot YouTube @AccessHollywood

Małżeństwo Natalie Portman przechodzi poważny kryzys. Mąż zdradził ją z 25-latką! „Błagał o wybaczenie”

Kasia Tusk - fot. Instagram @makelifeeasier_pl ,@donaldtusk

W końcu wyszło na jaw, jak ma na imię najmłodsza córka Kasi Tusk. Jej ojciec wygadał się podczas finału marszu w Warszawie