w

TVP wyemitowało wywiad… Z PSEM! Wypytywano go o tajniki pracy aktora. Internauci nie zostawili na stacji suchej nitki

Laura Łącz - fot. screenshot YouTube @shortdaily23
Laura Łącz - fot. screenshot YouTube @shortdaily23

Telewizja Polska ostatnio zszokowała widzów. W programie Rola życia Laura Łącz przeprowadziła wywiad… z psem. W sieci zawrzało.

Bardzo często widzowie komentują materiały emitowane na antenie TVP. Bardzo często mówi się o wpadkach w Pytaniu na śniadanie czy wyświetlanych filmach dokumentalnych. W ostatnim czasie publiczny nadawca głównie skupia się na pogrążeniu największego rywala w nadchodzących wyborach prezydenckich, przez co w sieci regularnie wybuchają żarliwe dyskusje na ten temat. Tym razem jednak internauci przecierali oczy ze zdumienia, ponieważ Laura Łącz miała okazję przeprowadzić wywiad… z czworonogiem.

TVP wyemitowało wywiad z psem

Od dłuższego czasie na antenie TVP3 emitowany jest program Rola życia, którego gospodynią jest aktorka Laura Łącz. Najczęściej prowadzi rozmowy ze znanymi aktorami, którzy przed kamerami opowiadają o swojej pracy. Jak dotąd miała okazję rozmawiać m.in. z Emilią Krakowską, Bohdanem Łazuką czy Kazimierzem Kaczorem. W 39. odcinku w studio gościła psa, który wciela się w tytułową rolę w serialu Komisarz Alex.

Wywiad wyemitowano 1 kwietnia i być może był to po prostu primaaprilisowy żart stacji, niemniej jednak fakt, że na nagrania zaproszono owczarka niemieckiego, wstrząsnął internautami. Rozmowa trwała ponad 20 minut i w trakcie prowadząca zadawała psiakowi pytania o jego karierę w telewizji. Co ciekawe, pies skrupulatnie odpowiadał na każde udzielone pytanie, a ona z zainteresowaniem wsłuchiwała się w to, co ma do powiedzenia.

Dziękuję bardzo. Chcesz zobaczyć pytania, jakie mam? Wybierz sobie — zagaiła, gdy serialowy Alex wręczył jej listę pytań.

Po chwili usłyszała:

Jeśli mogę, to może to… Wiesz co, w zasadzie pytaj, o co chcesz.

Owczarek oczywiście nie przemówił swoim głosem, ale użyczył mu go aktor, który bardzo poważnie potraktował to zadanie. Nie tylko rzucał żartami, ale też sapał jak pies. Z kolei Łącz dopytywała go m.in. o to, czy jest spokrewniony z Szarikiem z Czterech pancernych i psa oraz dlaczego postanowił zostać aktorem.

Kolejne fragmenty nietypowej rozmowy wciąż obiegają internet. Pod każdym wideo w krótkim czasie pojawiają się komentarze, w których internauci dopytują, co kierowało producentami. Inni z kolei wytykają, że właśnie na takie materiały przeznaczono 3 mld złotych.

  • Ale o co wam chodzi, przecież wszystko się zgadza, kto jest inteligentny, ten wie, że wywiad z psem symbolizuje wywiad z przeciętnym widzem TVPIS, który inteligencję ma właśnie na poziomie psa. Poza tym dla władz rządzących jesteście psami, którzy muszą wykonywać rozkazy swoich panów, ażeby dostać w nagrodę karmę w postaci 500+ i inne tego typu ustrojstwa, ażeby przeciętny widz TVP, który ma inteligencję na poziomie psa, mógł radośnie merdać ogonem na widok swoich panów, którzy się zwą zbawicielami narodu. A poza tym c**j wam w d*pę.
  • Na to idą miliardy na TVP.
  • A na koniec pies powiedział: „Pani się nie pożegnała”.
  • xD tylko tak to można skomentować. Komercyjnie niech sobie producenci kręcą takie kabarety, ale nie za nasze pieniądze.
  • Świetny wywiad ! Czekam na wizytę NIETOPERZA Z WUHAN.
  • To tak na serio, czy ktoś w internetach zrobił filmik „dla jaj”?
  • Jak można się tak upokorzyć. Mam nadzieję, że zadaje sobie takie pytanie codziennie rano.

Poniżej możecie obejrzeć fragment rozmowy. Fajny pomysł?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marcin Tyszka - fot. Instagram @tyszka_marcin

Marcin Tyszka opublikował zdjęcie sprzed blisko 30 lat! Byłby idealnym kandydatem do „Top Model”? (ZDJĘCIA)

Monika Mazur - fot. Instagram @monika_mazur_

Monika Mazur z „Na sygnale” bierze ROZWÓD?! Nawet nie minęły cztery lata od ślubu. „Próbowali ratować małżeństwo”