w

DramatDramat SuperSuper

Tragedia w Szczecinie. Matka zostawiła dziecko w nagrzanym aucie na wiele godzin. Chłopca nie udało się uratować

fot. zdjęcie ilustracyjne (policja.pl)

W Szczecinie 38-letnia mama poszła do pracy, zapominając, że na tylnym siedzeniu znajduje się jej półtoraroczny synek. Chłopiec na wiele godzin został zostawiony sam w nagrzanym samochodzie. Mimo podjęcia prób reanimacji dziecka nie udało się uratować.

O tragicznym zdarzeniu poinformowało rmf24.pl. Portal ustalił, że 38-letnia kobieta zawiozła rano do przedszkola swoje starsze dziecko, a następnie pojechała do pracy i opuściła samochód. Z pracy kobieta wyszła dopiero przed godziną 17.

38-latka wsiadła do samochodu, po czym pojechała odebrać swojego starszego syna z przedszkola. Następnie kobieta udała się do żłobka po młodsze dziecko, ale zdziwione opiekunki poinformowały ją, że tego dnia nie przyprowadziła synka do placówki.

Zapomniała o synku

Kobieta wróciła do samochodu, gdzie dokonała przerażającego odkrycia. Na tylnym siedzeniu znajdował się półtoraroczny chłopiec, który najwyraźniej cały dzień zamknięty był w nagrzanym aucie.

Na miejsce dotarły wezwane natychmiast służby ratownicze, ale jak podaje rmf24.pl, mimo podjęcia prób reanimacji półtorarocznego dziecka nie udało się uratować. Rodzina chłopczyka została objęta opieką psychologiczną.

Na miejscu policja prowadzi czynności pod nadzorem prokuratora.

Niestety, informacje o pozostawionych w samochodach dzieciach lub zwierzętach pojawiają się każdego roku. Należy pamiętać, że auto potrafi rozgrzać się do niezwykle wysokich temperatur, a takie zachowanie może doprowadzić do wielkiej tragedii.

Źródło: rmf24.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @David Hablützel

Malutki Michałek zginął przez truciznę na szczury. Teraz sprawa trafi przed oblicze sądu. Jak do tego doszło?!

[VIDEO] Ukraiński dron kamikaze zaatakował rosyjską rafinerię. Robotnicy nagrali potężną eksplozję