w ,

Tomasz Lis przeszedł poważną operację w szpitalu. Zdradził, jak udał się zabieg

fot. Instagram / AKPA

Tomasz Lis od kilku lat ma poważne problemy ze zdrowiem. Były redaktor naczelny „Newsweeka” jest po czterech udarach, a teraz oczekiwał w szpitalu na operację. Jak przekazał na Twitterze, jest już po zabiegu.

Tomasz Lis to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Choć jeszcze niedawno wydawało się, że 56-latek wraca do zdrowia po wcześniejszych problemach zdrowotnych i na początku października pochwalił się udziałem w maratonie w Chicago, ale niestety zaledwie kilka dni później Lis przeszedł kolejny, czwarty udar.

Wczoraj, 4 grudnia, były redaktor naczelny „Newsweeka” poinformował, że jest w szpitalu i czeka na zabieg serca, którego wadę wykryli u niego lekarze po czwartym udarze. Tomaszem Lisem w placówce opiekuje się były minister zdrowia, kardiochirurg Łukasz Szumowski.

Dziennikarz zdradził w mediach społecznościowych, że lekarze wykryli u niego „izolowany ubytek w środkowej części przegrody międzyprzedsionkowej”. Tomasz Lis przekazał także, że miał migotanie przedsionków.

Jutro zabieg. Pozdrawiam. Miłego tygodnia – napisał w niedzielę na Twitterze.

Tomasz Lis już po zabiegu!

W poniedziałek po południu dziennikarz za pośrednictwem Twittera poinformował, że jest już po operacji. Tomasz Lis podziękował za wsparcie w tym trudnym czasie, a z jego wpisu wynika, że zabieg przebiegł pomyślnie.

Dziękuję wszystkim za dobre słowa i życzenia. Już po wszystkim. Jest dobrze! – napisał.

fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Doda musiała się przebrać, bo NIE WPUŚCILI JEJ na śniadanie w hotelu. Nie była zadowolona! „Nie są w stanie się skupić…”

Roksana Węgiel odsłoniła za dużo? Świąteczny taniec w obcisłym topie wywołał poruszenie wśród internautów [VIDEO]