w

Tomasz Kammel już tak nie wygląda! W niespełna miesiąc przeszedł spektakularną metamorfozę. Aż trudno uwierzyć, że to on

Tomasz Kammel
Tomasz Kammel

Tomasz Kammel przez niespełna miesiąc pracował nad swoim wyglądem. Właśnie pochwalił się efektami. Zmienił się nie do poznania!

Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Ze stacją związany jest od 1997 roku. Na początku wraz z Karoliną Korwin-Piotrowską prowadził magazyn Filmidło, a krótko zaczął realizować się jako prowadzący takich programów rozrywkowych, jak: Randka w ciemno, Wykrywacz kłamstw, Miasto marzeń czy Sekrety rodzinne. W krótkim czasie udowodnił, że jest wprost stworzony do tej roli i dołączył do ekipy śniadaniówki Kawa czy herbata?, a nieco później do Teleexpressu.

Kammel przez krótki czas był bezrobotny. Publiczny nadawca rozwiązał z nim umowę po tym, jak zdecydował się wziąć udział w 6. edycji Tańca z gwiazdami. Rozłąka trwała raptem kilka miesięcy, po czym wrócił, by prowadzić Pytanie na śniadanie, które zresztą przyniosło mu największą popularność.

Tomasz Kammel przeszedł spektakularną metamorfozę

Dziennikarz w lipcu ubiegłego roku skończył 50 lat, jednak można odnieść wrażenie, że czas zatrzymał się dla niego co najmniej dwie dekady temu. Tomasz regularnie pojawia się w telewizji, a także publikuje w social mediach zdjęcia. Za każdym razem można dostrzec, że jest w naprawdę świetnej formie. Mimo to cały czas pracuje nad sobą.

W czwartkowy wieczór Kammel pochwalił się, że przez ostatnie 20 dni w pocie czoła ćwiczył na swojej domowej siłowni, ponieważ bardzo zależało mu na poprawie sylwetki. Mimo że zawsze był bardzo szczupły, to i tak gdzieniegdzie odłożył mu się tłuszczyk. Na krótkim wideo udostępnionym na Instagramie można zauważyć, że z uporem podciągał się na drążku i jak przyznał, robił to codziennie.

Pod nagraniem zamieścił opis, w którym zdradził, że aktywność fizyczna pozytywnie wpływa nie tylko na jego ciało, ale i umysł. Chcąc znaleźć jakieś ujście dla swoich emocji, wymyślił własne wyzwanie, które sumiennie realizuje.

Najpierw był strach i niepewność. Potem zacząłem szukać kotwic normalności, by oczyścić głowę. Taką kotwicą okazał się sport. Na początku po prostu ćwiczenia, aż nagle wpadłem na pomysł wyzwania #20tygodninaforme.

Teraz ćwicząc, wietrzę głowę, dbam o ciało i staram się zachować pogodę ducha.

Prezenter raz jeszcze zaznaczył, że zaczął 20 dni temu i już odniósł spektakularny sukces. Z pewnością chciał też udowodnić, że w tym wieku także można o siebie zadbać i zacząć od zera.

Zacząłem 20 dni temu!

Tomasz Kammel lat 50 – dodał.

Fani Kammela są pod ogromnym wrażeniem jego zmiany. W komentarzach nie szczędzą mu komplementów.

  • Gratulacje!
  • Super!
  • Super efekt, a co będzie dalej.
  • Efekty są świetne, jednak motywacja robi robotę. Przystojniak z Pana.
  • O Tomeczku podziwiam. Brawo za wytrwałość.
  • Cudowna, piękna, fenomenalna klata i brzuch. Gratulacje Tomku.

To ostatni dzwonek, by zadbać o formę na lato i w upalne dni móc zachwycać sylwetką na plaży. Dołączacie do wyzwania Tomka?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak jej ciało zmieniło się po ciąży. W kusym body niewiele dało się ukryć

Elon Musk drwi z Rosji. Szef Tesli i SpaceX odpowiada na groźby: „Jesteśmy w stanie wystrzeliwać satelity szybciej, niż…”