w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Tłumy ludzi rzuciły się na olej w Inowrocławiu! Wyrywali sobie butelki z rąk, a seniorzy brali, ile tylko byli w stanie udźwignąć [WIDEO]

Walki o olej w Inowrocławiu - fot. screenshot Twitter @AWyciszkiewicz
Walki o olej w Inowrocławiu - fot. screenshot Twitter @AWyciszkiewicz

W Inowrocławiu otworzono nowy sklep, w którym pojawiła się promocja na olej. To, co działo się przy stoisku, odbiera mowę. Klienci rzucili się na towar i brali go w hurtowych ilościach. Ile kosztował, że wzbudził aż tak duże zainteresowanie?

Polacy nie przestają zaskakiwać. Byliśmy świadkami walk o karpia przed świętami Bożego Narodzenia i torebek marki Wittchen, jednak to nic w obliczu tego, jak ludzie rzucili się na lody Ekipy. Cóż, po tych sytuacjach wszyscy sądzili, że już nic nie jest w ich stanie zaskoczyć. Czyżby? To nic, w porównaniu do tego, jak zacięty bój toczyli klienci nowo otwartego sklepu w Inowrocławiu o… olej.

Walka o olej w Inowrocławiu

Sytuacja w Polsce nie wygląda najlepiej. W ciągu zaledwie kilku ostatnich miesięcy ceny podstawowych produktów znacząco wzrosły, a niektóre z nich stały się niejako dobrem luksusowym. Przez inflację niemal wszyscy musieliśmy nauczyć się oszczędzać, a w wielu domach przed każdym wyjściem na zakupy dwukrotnie ogląda się każdą złotówkę.

Poniekąd nic więc dziwnego, że tłumy ściągnęły do nowo otwartego sklepu w Inowrocławiu, ponieważ w nim butelka oleju rzepakowego kosztowała zaledwie 6,99 zł. Na szczęście klienci względnie opanowali emocje i zakończyło się bez przepychanek, niemniej jednak na krótkich nagraniach widać, jak seniorzy oddalają się od półek z naręczem butelek.

Trudno wyobrazić sobie, że jeszcze kilka miesięcy była to normalna cena. Teraz w sklepach popularnych sieci za litr oleju trzeba zapłacić średnio 10-13 złotych.

Niestety do podwyżek cen w dużym stopniu przyczyniła się wojna w Ukrainie. Przez działania Władimira Putina podrożały surowce energetyczne, a także istnieją uzasadnione obawy, że przez to co dzieje się u naszych wschodni sąsiadów, już wkrótce zostaną przerwane łańcuchy dostaw.

Miejmy nadzieję, że już wkrótce wszystko wróci do normy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Daniel Martniuk, Zenek Martyniuk, fot. Instagram --, AKPA/Piętka Mieszko

Zenek Martyniuk odciął syna od pieniędzy? Nie chce już finansować jego zachcianek! „Wesele? Już bym nie zrobił”. Dlaczego?

Tragiczny wypadek polskiego autokaru w Chorwacji. Nie żyje 12 osób, wszystkie ofiary to Polacy