w

Tiktokerka zorganizowała córce „satanistyczne urodziny”. Odpowiada na krytykę internautów

fot. TikTok

Janeth Zapata z Meksyku opublikowała w mediach społecznościowych nagranie z przyjęcia urodzinowego swojej rocznej córki. Wzbudziło ono wielkie emocje wśród internautów.

Nagranie zdobyło w sieci ogromną popularność i oglądnęło je ponad 2,5 mln osób. O młodej mamie, która została posądzona o zorganizowanie „satanistycznego” przyjęcia, rozpisują się teraz media na całym świecie.

„Satanistyczne” urodziny?

Na nagraniu z imprezy urodzinowej widać między innymi balony i wstążki w kolorze różowo-czarnym oraz piniatę w formie rogatego kozła z pentagramem namalowanym na czole, który przypomina istotę o koziej głowie często używaną w okultystycznych rytuałach.

Sama dziewczynka, Lilith, ubrana jest w czarny strój, a jej tort urodzinowy jest
ozdobiony pentagramem wykonanym z lukru. Wśród łakoci dostrzec można także różowo-czarne babeczki ozdobione w ten sam sposób.

Użytkownicy mediów społecznościowych szybko posądzili matkę o szerzenie satanizmu. Zauważyli nawet, że imię córki – Lilith – jest takie samo jak imię jednego z demonów w tradycji żydowskiej, który kojarzony jest z satanizmem.

W komentarzach pod filmikiem jeden z internautów napisał: „Nie wierzę, że matka zrobiła dziecku imprezę o tematyce satanistycznej”, podczas gdy inny stwierdził, że impreza była w rzeczywistości „ofiarą”.

Odpowiedziała internautom

Matka dziecka, Janeth Zapata, w komentarzach pod nagraniem odniosła się do oskarżeń i wytłumaczyła sytuację.

„Po pierwsze, nie jesteśmy satanistami. Po drugie, na przyjęciu byli obecni goście. Po trzecie, impreza nie miała nic wspólnego z satanizmem. Po czwarte, Piniata to nie Szatan, ani Diabeł, tylko Baphomet. Po piąte, pentagram nie jest odwrócony, a więc nie jest satanistyczny” – brzmi jej oświadczenie.

@janethzapata31 y la mejor fiesta 😜🥰 Lilith 💁🏽‍♀️ #bebe #Lilith #tiktok #foryou #parati #trending ♬ Rumor Has It x Beggin – LAUREN🌈🦋✨🌎

Źródło: TikTok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dramat na pielgrzymce w Małopolsce. Rozwścieczone szerszenie zaatakowały wiernych. Co je sprowokowało?

Kruszwil znęcał się nad kotem?! - fot. screenshot YouTube @KXK Vlog

Kruszwil w drastyczny sposób próbuje zaimponować internautom. Wściekle kopał transporter dla kota! „Gdzie jest to g*wno?!”