w ,

DramatDramat

Tajemnica Putina wyszła na jaw! Szwajcarska gazeta dotarła do jego sekretów rodzinnych

fot. Putin i Kabajewa (Kremlin.ru)

Szwajcarska gazeta „SonntagsZeitung” ustaliła, że rosyjska gimnastyczka Alina Kabajewa w sekrecie urodziła dwóch synów Władimirowi Putinowi. Dzieci prezydenta Rosji miały urodzić się w 2015 i 2019 roku.

Życie prywatne Władimira Putina owiane jest wieloma sekretami. Prezydent Rosji ukrywa wszelkie informacje na temat związków, co skutkuje wieloma plotkami na temat jego partnerek. Kobietą, która związana ma być z Putinem, jest Alina Kabajewa.

Kabajewa była popularną rosyjską gimnastyczką, a pierwsze spekulacje o jej związku z Putinem pojawiły się w 2008. W 2013 roku rosyjski opozycjonista Aleksiej Nawalny stwierdził, że Kabajewa wzięła ślub z Putinem. Od tego czasu Alina znana jest z zażyłej wrogości do Nawalnego.

Tajemnica Putina

1 maja szwajcarska gazeta „SonntagsZeitung” przedstawiła nowe informacje dotyczące związku 38-latki z prezydentem Rosji. Gazecie udało się dotrzeć do przyjaciela lekarki, która prowadziła ciąże Kabajewej. Informator stwierdził, że Alina urodziła Putinowi dwójkę synów.

Pierwsze dziecko miało urodzić się w mieście Lugano (region Ticino) w 2015 roku, a drugi syn „zgodnie z decyzją Putina” miał urodzić się w Moskwie w 2019 roku.

Źródło gazety wyjaśnia, że narodziny odbywały się w wielkiej tajemnicy, a w porodzie miała uczestniczyć pracująca w elitarnej szwajcarskiej klinice Sant’Anna lekarka. Ginekolożka urodziła się w Rosji, ale lata temu wyemigrowała do centralnej Europy.

„SonntagsZeitung” opisuje, że ginekolożka została dopuszczona do Kabajewy, bo „znała Putina od młodych lat” – jeszcze z czasów jego życia w Petersburgu. Na drugi poród lekarka miała specjalnie przyjechać do Rosji.

Przed porodem drugiego syna była gimnastyczka miała latać do Szwajcarii na wizyty u swojej ginekolożki. Według informacji rozmówcy gazety, Kabajewa wyglądała na „bardzo miłą kobietę, prawdziwą sportsmenkę, bardzo bezpośrednią”.

Na wizytach Kabajewa miała pojawiać się z bezpośrednią rodziną, ale bez ochroniarzy.

Alina Kabajewa

Alina Kabajewa jest urodzoną w Uzbekistanie rosyjską gimnastyczką, która odniosła wielki sukcesy na arenie międzynarodowej. Była mistrzyni olimpijska po zakończeniu kariery zajęła się karierą polityczną i z ramienia partii Jedna Rosja została deputowaną do Dumy.

W pierwszym okresie po inwazji Kabajewa miała ukrywać się w Szwajcarii, a niedawno po raz pierwszy od długiego czasu pojawiła się publicznie. Alina przybyła do Moskwy, gdzie nadzorowała trening do własnego festiwalu gimnastycznego. Skandal wywołało jej wystąpienie.

Źródło: Daily Mail ; SonntagsZeitung

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Angelina Jolie we Lwowie. Aktorka musiała ewakuować się do schronu! [VIDEO]

 Walerij Gierasimow ranny na Ukrainie! Szef sztabu generalnego Rosji oberwał w ataku pod Izium