w ,

Syn Krzysztofa Rutkowskiego zaatakowany przez rekiny? Chłopiec potrzebował pomocy medycznej

fot. Instagram / YouTube screenshot

Krzysztof Rutkowski wraz z rodziną przebywa obecnie na krótkich wakacjach. Niestety, doszło do wypadku z udziałem jego syna, a detektyw zamieścił niepokojący wpis na Instagramie „Junior zawalczył z rekinami” – napisał.

Rutkowski już niebawem zadebiutuje na ekranach Polsatu w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie stworzy parę z Sylwią Madeńską, ale jeszcze przed rozpoczęciem morderczych treningów detektyw postanowił zrelaksować się na wakacjach.

Krzysztof Rutkowski oraz jego żona Maja zabrali swojego syna na wczasy do słonecznej Grecji, gdzie posiadają kilka apartamentów. Wypoczynek znanego małżeństwa został jednak zakłócony przez wypadek Krzysztofa juniora.

Syn Rutkowskiego „walczył z rekinami”

Krzysztof Rutkowski zamieścił na swoim Instagramie niepokojący wpis, w którym przekazał, że „Junior zawalczył z rekinami”. Opisowi towarzyszyło zdjęcie chłopca, który wydawał się być w bólu.

Junior zawalczył z rekinami 💪 Wyszedł z tego pojedynku zwycięsko odniósł jedynie delikatne zadrapania od ich zębów 💣” – napisał Rutkowski.

Okazuje się, że Rutkowski jedynie sobie zażartował co do rekinów, a do rozcięcia na udzie doszło podczas zabawy, co sprecyzowała mama chłopca w rozmowie z „Plejadą”.

Delikatne rozcięcie uda. Skaleczył się w trakcie zabawy” – uspokoiła.

Juniorowi nie było jednak do śmiechu, ponieważ zranienie wymagało interwencji lekarskiej. Mama zabrała syna do apteki, gdzie dostał zastrzyk przeciwko tężcowi oraz specjalne plastry na rozcięcie, działające w podobny sposób co szwy.

Krzysiu dzielnie zniósł zabieg, a w filmie na kanale YouTube Maja zdradziła, że zastrzyk kosztował 20 euro, a założenie plastrów 30 euro. Mama nagrała również całą wizytę w aptece.

Trochę bolało...” – wyznał syn Rutkowskich w filmiku.

Źródło: YouTube ; Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

W gminie Jeziorzany znaleziono kolejne pogryzione ciało. 67-latek został rozszarpany przez psy kilkadziesiąt metrów od swojego domu

Uratował życie topiącemu się mężczyźnie. Teraz może trafić do więzienia