w

Sylwia Bomba z „Gogglebox. Przed telewizorem” już nie jest singielką! Zdradziła ważny szczegół jej nowej relacji

Sylwia Bomba już nie jest singielką - fot. screenshot Instastory @sylwiabomba
Sylwia Bomba już nie jest singielką - fot. screenshot Instastory @sylwiabomba

Sylwia Bomba znana widzom z programu Gogglebox. Przed telewizorem i Tańca z gwiazdami poinformowała, że już nie jest singielką! Po raz pierwszy wspomniała o swoim nowym partnerze. To zupełne przeciwieństwo byłego narzeczonego.

Sylwia Bomba w ubiegłym roku rozstała się ze swoim narzeczonym, z którym doczekała się córki, Antoniny. Wydawać by się mogło, że tworzyli naprawdę zgrany duet. Choć ona była u szczytu popularności, jej starszy o 14 lat partner, Jacek, trzymał się z dala od blasku fleszy. Wiadomo było tylko, że jest biznesmenem, jednak matka jego córki nigdy nie poruszała jego tematu na forum publicznym, choć od czasu do czasu publikowała z nim zdjęcia na Instagramie.

Nieoczekiwanie, na krótko przed tym, jak gwiazda TTV wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, poinformowała, że ich związek to już przeszłość, a ona wraz z córką zaczyna nowy rozdział w życiu. Nie zdradziła jednak, co spowodowało rozstanie.

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki, nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia — poinformowała wówczas na Instastory.

W jednym z wywiadów podkreśliła, że walczyła o tę relację, jednak nie przyniosło to efektów.

Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. […] Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa — tłumaczyła.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Okazuje się, że jakiś czas temu lukę w jej sercu zapełnił tajemniczy mężczyzna.

Sylwia Bomba ma nowego partnera

Sylwia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoją codzienność. Regularnie podróżuje z córką po świecie, a od czasu do czasu pozwala sobie na chwilę prywaty. Jeszcze kilka tygodni temu opowiadała o nieudanej randce z mężczyzną z Tindera, który nie spełnił jej oczekiwań.

Niestety, akurat tym razem nie trafiłam na perłę — skwitowała.

Okazuje się, że od tamtego czasu wiele się zmieniło. Przy okazji zabawy, podczas której obserwatorzy mogli zadawać jej pytania, jeden z nich był ciekawy, czy udało jej się odnaleźć kogoś, przy kim szybciej zabiło jej serce. Ku zaskoczeniu wszystkich Bomba przyznała, że jest w związku, jednak nie zdradziła, kim jest, ani jak wygląda szczęśliwiec. Dodała jednak, że obecny partner jest od niej… młodszy.

Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia, obojętne mi, czy ktoś jest młodszy, czy starszy, jeśli jest porozumienie. Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie — napisała na Instastory.

Przy okazji pochwaliła się zdjęciem, które może świadczyć o tym, że jej córka, Antosia, miała okazję poznać jej nowego partnera i najwidoczniej od razu bardzo się polubili, ponieważ wtuliła się w niego. Poniżej możecie zobaczyć wspomniany kadr.

Sylwia Bomba już nie jest singielką - fot. screenshot Instastory @sylwiabomba
Sylwia Bomba już nie jest singielką – fot. screenshot Instastory @sylwiabomba

Życzymy dużo szczęścia!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @Pixabay

Tragiczny bilans długiego weekendu. Żar lejący się z nieba skłaniał do kąpieli w zbiornikach wodnych. Cztery młode osoby zginęły szukając ochłody

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @Mikhail Nilov

Koszmarny wypadek w Poznaniu. Chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym autem, wjechał w stojących na przejściu pieszych