w

Sylwia Bomba poszukuje miłości. Przyszły partner będzie musiał spełnić jej wymagania. „Na każdym śmietniku można znaleźć perłę”

Sylwia Bomba - fot. Instagram @sylwiabomba
Sylwia Bomba - fot. Instagram @sylwiabomba

Do tej pory Sylwia Bomba nie miała szczęścia w miłości. W jednym z wywiadów przyznała się, że szuka tego jedynego. Kobieta ma wobec absztyfikantów określone oczekiwania. Opowiedziała jakie cechy powinien mieć jej ideał mężczyzny.

Sylwia Bomba od kilku lat zasiada – i to dosłownie – na kanapie programu rozrywkowego Gogglebox. Przed telewizorem, gdzie wraz z przyjaciółką Ewą Mrozowską komentują to, co się dzieje na ekranie telewizora. Panie stworzyły jeden z najbardziej lubianych duetów produkcji, o czym świadczą liczne, pochlebne opinie na temat ich uczestnictwa w projekcie. Kobiety dostały wiatru w żagle i poza programem odnalazły się również na branżowych imprezach, gdzie ochoczo pozują na ściankach. Sylwia z zawodu jest fotografką, prywatnie opiekuje się małą Antosią, ze związku z byłym partnerem.

Mimo że w życiu zawodowym Sylwia odnotowuje głównie same sukcesy, to w strefie prywatnej nie jest już tak kolorowo. Los nie był dla 36-latki łaskawy. Tuż po urodzeniu córki, Bomba rozstała się z ówczesnym partnerem Jackiem Ochmanem. W międzyczasie poznała tajemniczego mężczyznę, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia. Tak wówczas mówiła o nowej relacji:

Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego mężczyznę, który sprawia, że mogę się czuć spokojna, jeżeli mi się coś nie uda, to on na pewno to załatwi — twierdziła.

Kobieta chciała mieć nową miłość na wyłączność, dlatego skrzętnie chroniła swój związek przed wścibskimi obiektywami fotoreporterów. Niestety, ta miłosna przygoda również dobiegła końca. Na domiar złego, w 2022 zmarł ojciec dziecka Bomby, co dla celebrytki i jej małej córeczki było straszną tragedią.

Sylwia Bomba szuka miłości. Jakie cechy powinien posiadać jej partner?

Teraz gwiazda TTV znów jest gotowa na nową miłość. O swoich „łowach” opowiedziała portalowi Świat Gwiazd.pl.:

Mogę powiedzieć: Randkuję — wyznała.

W poszukiwaniu wybranka serca pomaga jej popularna aplikacja randkowa Tinder, w której może wybierać spośród setek kandydatów:

Tinder jest jak śmietnik, ale nie wiem, czy wiesz, że na każdym śmietniku można znaleźć perłę — skomentowała.

Kobieta zdradziła, że randki w realu dają jej ogląd na to, co tak naprawdę ceni sobie w mężczyznach. Celebrytka nie ma wielkich wymagań co do wyglądu zewnętrznego przyszłego partnera. Bardziej skupia się na charakterze, aczkolwiek istnieją kwestie, które ceni u płci przeciwnej:

Lubię mężczyzn, którzy są dobrze ubrani, ale to też nie ma znaczenia przy bliższym poznaniu, bo ja go mogę zabrać na zakupy i go ubrać. Dla mnie najważniejsza jest osobowość — oznajmiła.

Celebrytka przyznała, że jej partner musi być dobry, mieć dobre serce, powinien być ogarnięty życiowo i troskliwy. Reszta jest jej obojętna.

Oczywiście nie mogło zabraknąć tematu zarobków, które są ważnym elementem scalającym związek, ale także powodem do licznych kłótni. Okazuje się, że w tej kwestii Bomba również ma określone poglądy:

Dla zdrowia psychicznego mężczyzny i kobiety, zarobki powinny być przynajmniej na równym poziomie — podsumowała.

Myślicie, że uda jej się znaleźć swój ideał?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Bartek

Patrycja Markowska - fot. Instagram @patrycja_markowska_official

Patrycja Markowska przekazała fanom Perfectu niepokojące wieści o swoim ojcu. „Kończy się jakiś rozdział”

Maffashion, Maciej Musiał - fot. Instagram @maffashion_official, @maciejmusial_official

Maffashion i Maciej Musiał z ZARZUTAMI! Odpowiedzą za niedozwolone publikacje w mediach społecznościowych