w

Sylwester Marzeń: Zenek Martyniuk otrzymał dotkliwy zakaz od TVP. „Tak chce reżyser”

fot. AKPA

Zenek Martyniuk w sylwestrową noc pojawi się na imprezie organizowanej przez TVP. Muzyk wyznał, że dostał pewien zakaz i nie może zrobić na scenie tego, na co miałby ochotę. Czego mu zabroniono?

Zenek Martyniuk jest jedną z największych gwiazd muzyki disco-polo i jego hity słyszał chyba każdy Polak. Muzyk często zabawia publiczność na ogólnopolskich wydarzeniach i co roku występuje podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką”.

Gwiazdor również w tym roku pojawi się na sylwestrowej scenie TVP i zamierza on rozgrzać do tańca nie tylko całe Zakopane, ale także widownię przed telewizorami.

Zenek Martyniuk otrzymał zakaz od TVP

Zenek Martyniuk zawsze przyciąga olbrzymią ilość widzów przed ekrany telewizora i 31 grudnia będzie jedną z największych gwiazd na scenie w Zakopanem. Okazuje się, że podczas jego występu nie będzie większych zaskoczeń, co zostało mu odgórnie narzucone.

Choć sam muzyk chciałby zaprezentować widzom nowy repertuar, reżyser „Sylwestra Marzeń” boi się, że publiczność mogłaby się gorzej bawić i zabronił Martyniukowi wykonywania niesprawdzonych piosenek.

Gramy piosenki sprawdzone, tak z reżyserem żeśmy ustalili, tzn. tak chce reżyser, bo ja na pewno chciałbym zagrać piosenki nowe, ale to chyba nie jest dobra pora. W sylwestra gra się rzeczy sprawdzone, przy których wiemy, że publiczność bawi się najfajniej, zna dokładnie teksty naszych utworów i będzie śpiewać razem z nami w Zakopanem i przed telewizorami – zdradził Zenek Martyniuk w rozmowie z Newserią.

Zenek liczy na to, że publiczność pozytywnie odbierze jego występ i wszyscy będą się świetnie bawić.

Mam nadzieję, że będzie fajnie, tak jak do tej pory – dodał gwiazdor.

Chcielibyście usłyszeć inne piosenki w wykonaniu Martyniuka?

scena z: Zenon Martyniuk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Źródło: Newseria

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Edyta Górniak obawia się sylwestra. Opowiedziała o niezwykle trudnych warunkach pracy. „Technika poraził prąd”

Zapadł wyrok dotyczący alimentów Jakuba Rzeźniczaka! Matka dziecka skomentowała decyzję sądu