w

Straszna śmierć rocznego dziecka. 19-latek celowo zostawił synka w samochodzie na słońcu, bo „przeszkadzał mu w domu”

fot. materiały policyjne

19-letni ojciec został oskarżony o morderstwo swojego rocznego synka po tym, jak dziecko zostało zostawione na kilka godzin w samochodzie podczas upału. W trakcie śledztwa okazało się, że mężczyzna celowo pozostawił chłopca w aucie.

Do wstrząsającego wydarzenia doszło 1 września w Nowej Filadelfii w amerykańskim stanie Ohio. Informację o śmierci chłopca oraz ustaleniach śledczych przekazała miejscowa policja w mediach społecznościowych.

„Dziecko zmarło po tym, jak zostało pozostawione w samochodzie bez opieki przez około pięć godzin, przy temperaturze zewnętrznej 87 stopni Farenheita” – poinformował szef policji w Filadelfii Michael Goodwin.

Roczne dziecko zmarło w rozgrzanym samochodzie

Policja w miniony czwartek otrzymała zawiadomienie ze szpitala Cleveland Clinic Union o tym, że ojciec przywiózł na oddział martwe dziecko. Lekarze podjęli próbę reanimacji, jednak nie udało się przywrócić czynności życiowych dziecka.

19-letni ojciec, Landon Parrot, przekazał, że zapomniał o dziecku i chłopiec przez kilka godzin znajdował się w wystawionym na działanie promieni słonecznych aucie. Temperatura otoczenia wynosiła tego dnia około 30 stopni Celsjusza. Policjanci postanowili przesłuchać mężczyznę.

Specjalnie zostawił synka w aucie

W trakcie przesłuchania policjanci zwrócili uwagę na to, że coś nie zgadza się w zeznaniach składanych przez ojca. Przedstawiał on różne wersje tego samego wydarzenia i w końcu śledczy dobrnęli do przerażającej, prawdziwej wersji zdarzeń.

Okazało się, że ojciec wcale nie zapomniał o synku, tylko świadomie pozostawił swoje dziecko na kilka godzin w nagrzanym samochodzie. Powód był zatrważający. 19-latek w końcu wyznał, że roczny synek przeszkadzał mu w domu!

Ojcu dziecka w toku trwającego śledztwa postawiono zarzut popełnienia morderstwa oraz zarzut narażenia dziecka na szczególne niebezpieczeństwo i nieumyślne spowodowanie śmierci. 19-latek oczekuje na proces w więzieniu w hrabstwie Tuscarawas, gdzie przebywa za kaucją 250 tys. dolarów.

Źródło: CNN ; Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Ochroniarz odebrał poród - zdjęcie poglądowe Pexels @Vidal Balielo Jr.

Obcokrajowiec zatrzymał go na środku drogi i błagał o pomoc. Ochroniarz odebrał poród. „Gdy usłyszałem płacz dziecka, rozpłakałem się”

Antek Królikowski - fot. Gałązka/AKPA

Antek Królikowski opowiedział o pierwszych objawach choroby. „Na scenie sparaliżowało mi pół twarzy”