w

DramatDramat

Śmiertelnie chory Patrick Swayze był katowany przez żonę?! „Biła go, czym popadnie”. Przyjaciele opowiedzieli o jego horrorze

Patrick Swayze, Lisa Niemi - fot. AKPA
Patrick Swayze, Lisa Niemi - fot. AKPA

Patrick Swayze był jednym z najpopularniejszych aktorów na świecie. Zmarł w wieku zaledwie 57 lat po ciężkiej walce z chorobą. Po jego śmierci do mediów zaczęły napływać informacje, że żona znęcała się nad nim fizycznie. Szczegóły tej sprawy mrożą krew w żyłach.

Patrick Swayze urodził się 18 sierpnia 1952 roku w Houston. Był jednym z najpopularniejszych amerykańskich aktorów, który zyskał rozpoznawalność dzięki musicalowi Dirty Dancing, w którym wcielił się w postać instruktora tańca. Kobiety z całego świata do dzisiaj tęskno wzdychają, gdy tylko zobaczą na ekranie telewizora filmy, w których miał okazję zagrać.

W styczniu 2008 roku świat sparaliżowała informacja o jego chorobie. Lekarze stwierdzili u niego nowotwór trzustki. Cztery miesiące później przeszedł operację, podczas której usunięto mu część żołądka. Patrick w krótkim czasie schudł z 80 do 40 kilogramów i słabł w oczach. Jak przekazała jego przyjaciółka, Lisa Niemi w rozmowie z Radar Online, to właśnie wtedy jego życie zamieniło się w piekło, które zgotowała mu żona, Lisa Niemi, z którą przez ponad trzy dekady tworzył związek, wydawać by się mogło, idealny.

Patrick Swayze był katowany przez żonę?

Swayze ze względu na problemy zdrowotne nie miał sił, by temu zapobiec. Jak podaje jego dawna przyjaciółka, potrafił dzwonić do niej w środku nocy i zalany łzami opowiadał o tym, co dzieje się w jego domu.

Lisa z uwagi na jego stan, zaczęła rozporządzać całym jego majątkiem, a także decydowała, z kim będzie się widywał. Odcięła go od niemal wszystkich! Zdaniem osoby z jego otoczenia zrobiła to po to, by ukryć, że znęca się nad mężem, ponieważ biła go, czym popadnie.

Drapała Patricka po rękach i szyi. Uderzała i wymierzała policzki. Był nieugięty i nigdy nie podnosił na nią ręki — tłumaczył mężczyzna z jego otoczenia.

Inny natomiast twierdził, że Patrick dogorywał w brudnych ubraniach, jednak jego żona wszystkiemu zaprzeczyła. W odpowiedzi na zarzuty tłumaczyła, że faktycznie ograniczyła kontakty męża ze światem zewnętrznym, ale zrobiła to wyłącznie przez wzgląd na jego dobro.

Nie czuliśmy potrzeby wpuszczania obcych do naszego domu. Ja nie miałam ochoty rozmawiać z innymi o jego chorobie, bo wiedziałam, że zaraz trafi to do prasy. Chcieliśmy chronić się wzajemnie. Ja starałam się obronić go od okropnych rzeczy, które pisano. A pisano, że zaraz umrze.

Osoby z otoczenia aktora twierdzą, że w jego małżeństwie działo się źle jeszcze zanim zachorował. Podobno wiedział o tym, że żona go notorycznie zdradza.

Mówiłam mu: „Wiesz, że cię zdradza i się nie pakujesz?”, a on odpowiadał mi: „Nie, nie chcę, żeby zostało to wykorzystane przeciwko mnie” – powiedziała Charlotte Stevens.

Inny znajomy wyznał, że w domu aktora często dochodziło do awantur, a żona biła go już wcześniej.

Biła go, a on walił pięścią w ściany i meble. Kłócili się i niszczyli, co tylko wpadło im w ręce. Demolowali pokoje hotelowe, auta, ich dom. Ten związek był przemocowy — tłumaczył w jednym z wywiadów.

Jego rodzina ogromnie się zdziwiła, gdy dowiedziała się, że Patrick na kilka tygodni przed śmiercią zmienił treść testamentu. Wcześniej był bardzo zżyty z mamą i rodzeństwem, jednak nawet ich nie uwzględnił w dokumencie. Majątek wart ok. 40 milionów dolarów przekazał żonie. Wydało im się to podejrzane, dlatego też próbowali podważyć jego wiarygodność w sądzie, ale nic to nie wniosło.

Cierpliwość skończyła im się, gdy w 2015 roku wdowa zaczęła wyprzedawać jego majątek, w tym rzeczy osobiste. Najtrudniej jednak było im się pogodzić z tym, że pozbyła się także ukochanego rancza aktora, na którym rozsypano jego prochy. Chcieli tam stworzyć upamiętniające go muzeum, jednak plan legł w gruzach.

Lisa sprzedała wszystko, nawet mercedesa, którego kupił jej w prezencie Patrick — wyznała jego siostrzenica, Danielle.

Prawda jest taka, że nie musiała tego robić, ponieważ była dobrze zabezpieczona finansowo, a rok w 2014 roku powtórnie wyszła za mąż, za milionera Alberta DePrisco, który działa w branży jubilerskiej. Zdaniem osób z otoczenia aktora, to dowód na to, jak wyrachowana jest Lisa Niemi.

Jej zachowanie to bolesny policzek dla fanów Patricka, a zatrzymanie dla siebie wszystkich pieniędzy ze sprzedaży rancza pokazuje, że ta kobieta ma serce z lodu — powiedział przyjaciel Patricka.

To straszne, co spotkało Patricka Swayze w ostatnich miesiącach życia…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Amy Winehouse, Elvis Presley, księżna Diana, Michael Jackson - fot. screenshot YouTube @Amy Winehouse, Reigh Phillip Clayton channel, Amy Winehouse, ThamesTv

Tak mogliby dzisiaj wyglądać Michael Jackson, księżna Diana, Elvis Presley i inni. Te zdjęcia wyglądają, jak zrobione wczoraj!

Antoni Królikowski, Joanna Opozda - fot. Kurnikowski, Telus/AKPA

Antek Królikowski żałuje małżeństwa z Joanną Opozdą?! Wyszło na jaw czy zdradził ją, gdy była w ciąży