w

Słynna zakonnica z „The Voice” zrzuciła habit i przekłuła nos. Trudno uwierzyć, że to ta sama osoba! [ZDJĘCIA]

fot. YouTube screenshot

Cristina Scuccia została pokochana przez miliony ludzi, a wszystko dzięki występowi we włoskiej edycji programu „The Voice”. 34-latka wiele lat spędziła w zakonie, ale ostatnio wyznała, że postanowiła powrócić do świeckiego życia. Czym zajmuje się na co dzień i jak wygląda?

W 2014 r. siostra Cristina podbiła serca zarówno widzów, jak i jurorów włoskiego „The Voice”, wykonując piosenkę „No One”. W przeciągu zaledwie 7 dni występ ten zgromadził wówczas ponad 90 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Kobieta ostatecznie wygrała program i po pewnym czasie wydała swój pierwszy album.

Po sukcesie w „The Voice” zakonnica, która pierwsze śluby złożyła w 2012 roku, zyskała popularność na całym świecie. Kobieta przybyła nawet do Polski i wystąpiła we Wrocławiu z okazji Światowych Dni Młodzieży.

Wielka zmiana w życiu słynnej zakonnicy

Niedawno Cristina ujawniła, że postanowiła znacznie zmienić swoją drogę życiową. Kilka dni temu była gościem w programie rozrywkowym „Verissimo” i zaskoczyła wszystkich swoim nowym wyglądem. Była ubrana na czerwono, miała rozpuszczone włosy, a także szpilki i kolczyk w nosie.

„Jeśli patrzę wstecz, patrzę na moją podróż z głębokim poczuciem wdzięczności” – przyznała w programie.

Cristina nie ukrywa, że tak drastyczna zmiana była dla niej bardzo trudna, ale zarazem była „znakiem ewolucji” i podążała za własnym sercem.

„Łatwiej jest zakotwiczyć się w tym, co wydaje się pewne niż kwestionować swoje decyzje” – stwierdziła była zakonnica, dodając, że „należy słuchać tylko swojego serca”.

„Siostra Cristina jest we mnie”podkreśla młoda kobieta. – „Przeżyłam wspaniałą podróż, ale także skomplikowaną i trudną. Jeszcze bardziej wierzę w życie i w Boga, wiara nie zniknęła. To było prawie 15 lat życia zakonnego, najlepsze lata mojego życia” – tłumaczy.

Gdy podczas rozmowy z prezenterką programu Cristina została zapytana o to, czym zajmuje się obecnie, zdradziła, że pracuje w jednej z hiszpańskiej restauracji jako kelnerka, a także nieustannie rozwija się w kierunku muzycznym.

Zobaczcie, jak teraz wygląda. Jak oceniacie zmianę?

Źródło: wantedinrome.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kinga Rusin żegna się z Australią, wijąc się na piasku w stroju kąpielowym. Fani: „nastolatka” [ ZDJĘCIA]

Maffashion rozważa APOSTAZJĘ! Ostro zareagowała na wypowiedź Wojciecha Modesta Amaro. „To nie moda”