w ,

Ryan Gosling został nominowany do Oscara. Ta informacja WCALE go nie ucieszyła! Oburzony gwiazdor uderza w Akademię Filmową

Ryan Gosling, Oscary 2024 - fot. YouTube @EntertainmentTonight
Ryan Gosling, Oscary 2024 - fot. YouTube @EntertainmentTonight

Marzeniem wielu aktorów jest, by zdobyć Oscara, który niejako stanowi zwieńczenie wysiłku włożonego w swoją pracę. Okazuje się, że niektórzy podchodzą do tej nagrody bardzo sceptycznie. Gdy Ryan Gosling dowiedział się, że otrzymał nominację, wybuchł! Rozzłoszczony gwiazdor wydał oświadczenie, w którym uderza w Akademię Filmową. Dlaczego?

Oscary 2024 zbliżają się wielkimi krokami. Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami, tegoroczna gala rozdania nagród odbędzie się 10 marca 2024 roku. Z kolei we wtorek 23 stycznia ogłoszona została oficjalna lista nominowanych. Wśród pretendentów do statuetki królowały filmy Barbie oraz Oppenheimer. Pierwszy tytuł został doceniony w aż siedmiu kategoriach, a o Złotego Rycerza dla najlepszego aktora w roli drugoplanowej będzie miał okazję zawalczyć Ryan Gosling.

Gala rozdania nagród Akademii Filmowej zawsze budzi ogromne emocje zarówno wśród widzów, jak i nominowanych. Niektórzy artyści niemal całą karierę czekają na to, by ich nazwisko zostało wyczytane. Najlepszym dowodem na to jest chociażby reakcja Jamie Lee Curtis, która w 2023 roku przeżyła prawdziwy szok. Okazuje się, że nie wszyscy równie bardzo cieszą się na myśl o prestiżowym wyróżnieniu.

Oscary 2024. Ryan Gosling oburzony nominacjami

Mimo że do 96. Gali Rozdania Nagród Akademii Filmowej zostało jeszcze kilka tygodni, to już teraz wydarzenie budzi ogromne emocje, zwłaszcza dlatego, że już 10 marca zmierzą się ze sobą Oppenheimer i Barbie — dwie produkcje, które w ubiegłym roku przyciągnęły do kin miliony widzów. Po ogłoszeniu tegorocznych nominacji spore oburzenie wywołał fakt, że Akademia nie doceniła Margot Robbie, która wcieliła się w tytułową postać oraz twórczyni hitu, Grety Gerwig.

Nieco więcej szczęścia miał filmowy Ken, czyli Ryan Gosling, lecz co ciekawe, w ogóle nie ucieszył się z nominacji. Na łamach magazynu People ukazało się oświadczenie aktora, który nie krył swojego oburzenia.

Nie ma Kena bez Barbie i nie ma filmu o Barbie bez Grety Gerwig i Margot Robbie, dwóch osób najbardziej odpowiedzialnych za ten historyczny, cieszący się światową sławą film. Bez ich talentu nikt biorący udział w filmie nie miałby szans. Powiedzieć, że jestem rozczarowany faktem, że nie zostały nominowane w swoich kategoriach, to jak nie powiedzieć nic. Ich praca powinna zostać doceniona wraz z innymi bardzo zasłużonymi nominowanymi

– czytamy.

Jak oceniacie jego zachowanie? Ma rację?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jamie Lee Curtis - fot. YouTube @Oscars

Oscary 2024 nominacje. Kto zawalczy o Nagrodę Akademii Filmowej? Jak wypadli Polacy?

Karolina Korwin Piotrowska, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Gałązka/AKPA

Karolina Korwin Piotrowska MIAŻDŻY Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. „Statywy do mikrofonu”